Aaron Corby Xaverin

14. prosince 2014 v 14:34 |  Capitol
FC: Francisco Lachowski

2175

1 10

Jméno: Aaron Corby Xaverin
Pohlaví: muž
Kraj: Capitol
Věk: 31 let
Rodina: Aaron je znám jako maminčin mazánek, který za to sám ani nemůže. Vyrůstal v rodině kde měl tři starší sestry a s otcem byly jediný muži v domácnosti...
Otec - Spocklin Ray Xaverin
Matka - Gally Veron Xaverin
sestra - Lioness Vivien Xaverin
sestra - Ssharkes Roxin Xaverin
sestra - Amorian Gally Xaverin
Povaha: Na první dojem působí Aaron jako skvělý člověk. Je to gentlman od přírody. Je velmi chytrý, odvážný, má vytříbené chování a skvělý vkus. Ale bohužel u něj převažuje mnoho špatných vlastností. Je to rozený sukničkář. Umí velmi dobře působit na lidi, občas je až oblbnout. Hlavně ženy. Je velmi tvrdohlavý. Co si umane toho za každou cenu dosáhne. Chvilku působí tajemně, jindy otevřeně. Vše dělá jak se mu to zrovna hodí. K životu přistupuje velmi pragmaticky. Velmi miluje život a všechny intriky kolem něj. Dalo by se říct, že se v nich vyloženě vyžívá a moc rád je přibarvuje svoji přítomností. Bere to jako nevinné hry. Je tedy velmi sebestředný, vypočítavý, rád si hraje s ostatními, a ve všem vidí hlavně svůj zájem. Ale i přes to všechno působí jako skvělý člověk a prokouknout jeho pravé jádro a zájmy je velmi složité. Nesnáší, když ho lidé nutí do něčeho do čemu se mu, ale vůbec nechce a když na něho někdo začne držkovat skončí s roztženým obočím a Aaron jako lékař je nakonec nucen mu jí zašít. U vznešených dam je to ale jiné, ty začne jenom s konečným úspěchem ignorovat. Nemůže se o něm říct, že má povahu pravého Kapitolského snoba, ale že je chlapík z Kapitolu se na něm prostě nějak pozná. Je na něm znát že se sám o sebe rád stará a nedovolí nikomu, aby ho někdo změnil jak zevnitř tak zvenčí. Když si u někoho najde vzor tiše ho sám pro sebe obdivuje a vlastním tělem nenápadně chrání. Jeho ego by mu to totiž okatě na venek nedovolovalo. S žádnými drzouny se nepáře a i když sám o sobě se chová hrozně musí lidem kolem sebe vtloukávat do hlavy, že vlastně oni jsou ty špatní a on nejúžasnější člověk na světě, které si vždycky všechny rychle získá.
Schopnosti: Miluje prosté krásy života. Zbožňuje umění a také ho umí velmi dobře ocenit. Sám hraje na klavír a občas maluje portréty. Rád fotografuje. Díky fotoaparátu a svého šarmu sbalil už mnoho krásných žen. Ocení také dobré jídlo a hlavně víno a kávu na, ktere je opravdu závyslí. Též zbožňuje krásy Kapitolu a dokáže projevit i zájem o kraje. Je vášnivý cestovatel a sběratel suvenýrů z cest a různých předmětů ze všech dvanácti krajů. Jeho schopnost je hlavně jeho takzvané vlez doprdelectví. Díky tomu získává různé užitečné informace. Jak sám říká: dobrá informace je vzácnější než zlato, ale s dobrou informací musíš umět taky dobře zacházet. Strašně rád fotografuje a to prakticky všechno. Pubertu ztrávil zcela beztaostně a celkem nebezpečně. Kdyby vám někdy o svých nezákoných dobrodružstvích vyprávěl nevěřili by jste vslatním očím, že je ještě na živu. Velmi často hazardoval se svým životem, ale co se od synáčka bohatého obchodníka dá jiného čekat, že? Z tohodle období života umí hodně užitečných věciček až od otvírání dveří se sponou až po sehnání nezakoných zbraní nějakého kraje. Takže se člověk nemusí bát, že by něco nedokázal, když se mu opravdu chce. Patří mezi ty silnější, kterým nedělá problém cokoliv uzvednout nebo kohokoliv. Hrozně moc miluje vodu takže to na něm je i vidět, když se s nějakou tou vodou dostane do kontaktu. Dobře zachází se zbraněmi a má základy bojového umění a sebeobrany. Kdyby se narodil v kraji určitě by v hrách pár dní obstál ale je tak zhýčkaný, že by nakonec zemřel například hlady.
Životopis: Aaron Corby Xaverin se narodil 14 února na Den svatého Valentýna. Takže jakoby měl tu romantiku, kterou obklopuje většinu žen měl prostě v krvi. Oba jeho rodiče jsou praví občané Kapitolu, kteří si libují ve všem co je pro normálního Kapitolana běžné. Jeho otec, Spocklin, už odmalička vedl k lásce k umění a reality show Hanger Games. Nechybělo ani vštěpování politiky, bulváru a různé bankovnické obchody. Zkrátka a jednoduše, rodina z něho dělala právě toho dokonalého syna, kterého po třech dcerách konečně dostali.
Aaron se narodil jako veselé a aktivní dítě. Dětství měl klidné a spokojené, takové, jako každý druhý bohatý chlapec v Kapitolu. Rád si se svými přáteli hrál na Hladové hry, ve, kterých přímo exceloval. Možná je proto trochu i agresivní což jeho vrstevníkům nikdy nevadilo. "Jen ať si kluk utrhne, co patří jemu." Od pěti let ho vyučoval soukromí učitel. Učil ho historii, jazyky, umění, kulturu, etiketě. Občas si připadal jak princátko, ale pro jeho rodinu byly všechny tyto věci znát samozřejmostí.
Prožíval bezstarostnou pubertu plné alkoholu a dívek, ve, které když mu rodiče něco nechtěli povolit obstaral si to nezákoně sám. Když byl při nějakém svém činu chycen a odvezen na stanici mírotvorců, nepobyl si v ní nikdy ani půl hodiny. Nic co by nevyřešili otcovi peníze nebo právníci. Tak nějak si na tento život zvykl, proto jeho nejhorší dny života nastaly, když byl nucen nastoupit na Vysokou školu.
Díky zásluhám svého otce začal studovat žurnalistiku. Psát bulvární články a fotit skandály různých celebrit bylo vždy jeho snem. Však na škole byl představován jako syn bohatého obchodníka. Aaron studia zanedbával a posléze byl po prvním roce vyloučen. Zdrcený otec, kterému syn udělal ostudu po celém Kapitolu se rozhodl zasáhnout pevnou rukou. Aaron schytal několik pohlavků a výchovného křičení, snad poprvé za život. Nakonec vyjednal se svými příteli na lékařské fakultě, aby zrovna tam mohl začít Aaron studovat. Nejspíše zrovna tam získal aspoň trochu zodpovědnosti a schopnost pro práci. Roztržitý mimo školu byl vždycky, jen v ní si už začal uvědomovat důležitost a s vyznamenáním vystudoval. Při studiích poznal dívku, do které se poprvé a upřímně zamiloval. Miloval tak že byl i ochotný se kvůli ní změnit. Vše však skončilo, když zjistil, že ho jeho milá podváděla. Propadl depresím, alkoholu, cigaretám. Od té doby už nikdy nedokázal opravdu milovat, všechno bere jako hru. Díky svému otci získal práci lékaře v Kapitolské nemocnici. Postupně se dal zase dohromady. Se vším skoncoval, však cigaret se nikdy nedokázal zřeknout.
Spal kde s kým, klidně i na nemocenčním lůžku ve své ordinaci, po pár letech poznal dívku, kterou by snad opět mohl milovat. Neví zda, je na trvalý vztah opět připraven.
Vztahy: Debbiane Grace Montgoberg - začínající láska
Katy Hudson, Jacquelinte Katzenbach, Melanie … atd. atd. - dívky na jednu noc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama