Alana Rose

22. prosince 2014 v 15:56 | Ian
FC: Alana Rose Schiro

0

51 30
Jméno: Alana Rose
Pohlaví: žena
Kraj: Capitol
Věk: 34 let
Vzhled: Alana je středně vysoká dívka hubené postavy s lehce pihatou světlou pokožkou. Dříve byly její kudrnaté vlasy světle hnědé, ale nyní si je barví na oranžovo nebo červeno, stejně jako své perfektně vymodelované obočí. V nose má několik stříbrných piercingů, které občas střídá, stejně jako náušnice, místo kterých někdy i používá roztahováky. Má smysl pro módu a kvůli tomu se i stala módní návrhářkou.
Rodina: Alana má bohaté rodiče, se kterými se ale nepohodla a už delší dobu se s nimi naprosto nestýká. Jediná členka rodiny, která na ni nezavřela je její sestřenka Laney.
Povaha: Alana je velmi přátelská a poměrně roztomilá, což nesedí k jejímu poměrně hluboce položenému hlasu. Je velmi emotivní, k pláči ji dožene prakticky každá maličkost a nestydí se plakat na veřejnosti. Má smysl pro humor, který často plno lidí nechápe a i pro přehnaně výstřední Capitol je někdy výstřední, hlavně tedy svým chováním než vzhledem. Často a ráda používá ironii a má ve zvyku se zastávat slabších, když ji ale něco namíchne, radši by jste se měli klidit z cesty.
Schopnosti: Je velmi tvořivá, má smysl pro módy, díky které se dostala k práci stylistky. Po výtvarné stránce je všestranně založená, umí malovat, šít, kreslit, modelovat a vše jí jde pořádně od ruky. Miluje sporty, často navštivuje fitcentrum, nebo si chodí jen tak zaplavat či zaběhat.
Životopis: Alana Rose se narodila 29. září do bohaté rodiny prodejce luxusních domácích doplňků jaké čtvrté dítě Roseových, celý život si připadala jako černá ovce, konzervativní rodina, velmi kritizovala už od mala její neobvyklé názory, nápady, chování a vše s ní spojené a jak rostla začali jí tyto prohřešky a úlety přestat promíjet. V 17 letech se odstěhovala od rodičů, chvíli bydlela u své spřízněné duše sestřenice Laney, ale poté se rozhodla sama si pořádně vydělávat a postavit se na vlastní nohy, vystudovala Capitolský institut módy a získala velmi prestižní práci stylisty pro Hunger Games, když uchvátila výbor, který dělal pohovor svými nadčasovými návrhy. Přes rok, když nejsou Hunger Games pracuje pro přední capitolské značky a návrháře, touží založit si vlastní značku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama