Alyssa Clymmerfod

13. prosince 2014 v 23:41 | Veja |  District 10
FC: Bella Thorne
179
11 20

Jméno: Alyssa Clymmerfod
Pohlaví: žena
Kraj: 10
Věk: 23 let
Vzhled: Alyssa je vysoká, hubená zrzka. Má kaštanově hnědé oči, na tvářích má i několik pih. Její vlasy jsou zvlněné a lehce kudrnaté, v létě jsou zkoro do oranžova, jindy je až do hněda. Její rty jsou středně velké a nadýchané. Docela často jde na jejích tvářích poznat mnoho zamaskovaných modřin, které její okolí ignoruje.
Rodina: Po smrti svého bratra i matky jí zbyl jen otec Ramon (42) , který jí neustále bije, v domění, že ona zabila malého Jessieho.
Povaha: Aly je pohodová holka. Skoro nikdy se nenaštve, je optimista a vždy hledá na špatné situaci to dobré. Nezradí a je opravdu věrná. Horší vlastností je její žárlivost, která se někdy stává nesněsitelná. Je velmi inteligentní a to hlavně využívá v práci, nebo ve stresových situacích. Je extrovert a nemá nouzi o přátele, nebo o společnost, nejraději však vyhledává své blízké. Hodně málo lidí ví o jejím otci a ona to nikomu neříká na potkání, otce miluje a věří, že se změní, i když už jí bije dva roky.
Schopnosti: Mezi její nejlepší schopnosti patří střílení z luku, s kterým už tráví osamocené dny necelých pět let. Za tu dobu se naučila perfektně lovit a skoro nikdy nemine svůj cíl. Občas střídá luk za vrhací nože, se kterými jí to zase tak moc dobře nejde. Často se stává, že nemine svůj cíl, nebo se špatně rozpřáhne.
Životopis: Alyssa se narodila svým rodičům v 10. kraji. Když jí bylo 5, do rodiny přirostl malý Jessie. Na svůj věk byla Aly vždycky malá a dost se mezi ostatními dětmi ztratila. Jako každý venkovan byla donucena pracovat. Její dětství sice nebylo nic dokonalého, ale měla hodně kamarádu, zvlášť Amona, s kterým se zná už od narození. Nastala ale těžká doba a Aly musela kupovat jídlo, přičemž jí za něj přičítaly oblázky. V 10. letech nastal zlom a jí se rozpadl život jako domeček z karet - zemřela jí její milovaná maminka. Dlouho nevycházela z domu a s nikým nemluvila. Jakmile se z toho pořádně vzpamatovala, trefila jí druhá rána, její bratr Jessie zemřel na stejnou chorobu jako matka a otec to psychicky nezvládl. Začal jí bít a trestat. Ve 14 letech však našla svoji lásku - Williama, jejiž láska vydržela pouhé dva roky. Jeho poslední rok na sklizni se mu stal osudným a po několika dnech zemřel v Hladových Hrách. Alyssa to dlouho nesla špatně, ale z depresí jí další dva roky dostával nejlepší kamarád Williama. A tak se jednoho dne stalo, že se do Nicka zamilovala (Skoro) překonala ztátu Willama a začala myslet na svojí budoucnost.
Vztahy: William Underwood - zesnulý přítel, Dallas Wolf - kamarád, Nick Blake - nejlepší kamarád a přítel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama