Austin Ewart - prezident

19. prosince 2014 v 14:01 | Evolet
FC: Ryan Guzman
201 110

Jméno: Austin Evart
Pohlaví: muž
Kraj: Kapitol
Věk: 32 let
Vzhled: Austin je asi 185 centimetrů vysoký muž atletické postavy. Má světle hnědé krátké vlasy a modré oči. Kvůli výcviku, kterým prošel, když byl mladší a cvičení má i docela svaly, ne ale nějak extrémně. Kromě toho má po těle několik jizev. Pár jich je z doby, kdy Adele uspořádala převrat a on pišel ve svých 12 letech při bombardování k vážným zraněním. Další jsou z jeho vojenského výcviku. Na všechny je hrdý a bere je jako známky své odhodlanosti bránit Panem.
Rodina: Austin vyrůstal v poměrně velké rodině v Kapitolu. Žil s oběma rodiči a svými 5 sourozenci. Všichni z nich ale zemřeli během obléhání Kapitolu před 15 lety.
Povaha: Austin byl vždy vychovávaný k odhodlanosti a odvaze. Vždy mu bylo vtloukáno do hlavy, že se nesmí ničeho bát a nikomu ustoupit. Přesto prožil velmi šťastné dětství. Byl 3. z pěti sourozenců, takže měl o zábavu vždy postaráno. Hlavní zlom v jeho chování a myšlení nastal během revoluce vedené Adele Hawthorneovou. Po smrti jeho rodičů se nerozsypal, naopak. Rozhodl se, že se musí zbavit závislosti na ostatních lidech. Stal se až necitelným a krutým. Svůj vztek si vyléval na spolužácích ve škole i na domácích mazlíčcích. Kvůli tomuto uvažování nemá žádné zábrany v chování k ostatním lidem, nevadilo by mu zabít půlku Panemu naráz, dokázal by ublížit i nejbližšímu člověku.
Schopnosti: Nejvíce dovedností získal při svém vojenském výcviku. Díky němu má schopnosti mírotvorce, ale i tajných Kapitolských jednotek. Umí zacházet se střelnými, palnými ale i běžnými zbraněmi. Kromě boje ovládá ještě jendu důležitou vlastnost, umí zacházet se slovy, manipulovat s davy a nahánět lidem strach. Nakonec i jeho krutost by se dala považovat za schopnost, dokáže totiž odsoudit k smrti uplně každého
Životopis: Austin se narodil jako 3. dítě do rodiny Ewartových. Jako malý prožíval šťastné dětství v Kapitolu. I přes to, že se narodil do "svobodného" Panemu, jeho rodina ho vychovávala jako za diktatury prezidenta Snowa. Ve škole vždy patřil mezi nejlepší, nikdy se moc neučil, ale šlo mu to samo, navíc si vydobýval oblibu spolužáků shazováním slabších z nich. Zlomový okamžik v jeho životě přišel, když mu bylo 12. Ten rok začala revoluce vedená Adele Hawthorneovou. Jeho rodina tiše celou tuto akci podporovala, ale do boje se nezapojili. Přesto to všichni z nich, kromě Austina, odnesli životem. Ten večer seděli všichni doma v obýváku a čekali až Adele "osvobodí" Kapitol. Naneštěstí její odpůrci se rozhodli jinak. Nechtěli jí dát Kapitol jen tak a když už ho měla získat tak se značnými škodami. Začali bombardovat obytnou čtvrť. Všichni začali utíkat. Austin se dostal ven, ale jeho rodina ne. Sám tehdy utrpěl vážná zranění a jen tak tak ho dali znova dohromady. Protože v té době neměl kam jít, ujala se ho silně prokapitolská rodina. S tou si ale i přes stejné názory nikdy nesednul a v 15 letech odešel do vojenské školy, kde absolvoval výcvik v plném rozsahu. Když v 18 skončil, začal se zajímat o vysoká místa v Kapitolu, nejdřív ho vzali jako pomocného Gamemakera, pak velitele tajných panemských sil a nakonec hlavního generála armády mírotvorců, dík tomu se seznámil i s Adele, té bylo tehdy 24. Přes 5 letý věkový rozdílsi spolu začali, to ale nevěděl, jaká Adele je - vyhořelá. Nemohla mu nic dát. Nejdřív to bylo spíš jen pro zábavu, ale když se do ní po několika měsících doopravdy zamiloval, došel akorát ke zklamání. Adele, i když tak mladá, měla svůj život už dávno za sebou. Nemohla nikomu dát svou lásku, žádná v ní nezbila. On ale přes to stále zůstával s ní, i když byl jejich vztah utajován. Po několika letech, když se rebelové dostali na předměstí Kapitolu, věděl, že můžou vyhrát i bez toho, aby šla Adele do bitvy, věděl že jí to nespí zabije, ale zároveň si uvědomoval, že to je jediná přípustná smrt, kterou by ona chtěla. Chtěla položit svůj život za Panem, a tak jí tam pustil. Přes to že to tedy očekával, ho její smrt také vzala. Od té doby jsou poslední zbytky jeho citů pohřbeny opravdu hodně hluboko, jestli ještě nějaké vůbec zůstali. Neštítí se vůbec ničeho a každého by odsoudil na smrt, i svou nynější přítelkyni Marni, se kterou s emu ve 25 letech narodil syn Sebastian. Ten je jeho poslední nadějí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama