Cameron Peter Bradleyson

15. prosince 2014 v 18:07 | Ian
FC: Evan Peters

8

1 10
Jméno: Cameron Peter Bradleyson
Pohlaví: muž
Kraj: 1
Věk: 26 let
Vzhled: Cameron má rozčepířené světle hnědé vlasy. Má hnědé oči a křivý úsměv, ketrý rozzáří každou špatnou chvíli. Jeho styl oblékání je takový ten "drasňácký". Ja asi 175 centimetrů vysoký. Je svalnatý a působí velmi ochranitelský. Má lehce zažloutlé zuby od cigaret, ale to srovnává kartáčekm na zuby a pastou. Mezi dívkami je o něj zájem.. ale to se už asi nikdo nediví.
Rodina:Matka- Chris- naučila ho, jak se správně a vychovaně chovat, a za to by jí rád poděkoval ale už nemůže.. Je mrtvá, zemřela teprve nadávno, když se konala revoluce. Otec- Peter- po něm zdědil druhé jméno, má ho nadevše rád, ale to už mu také říct nemůže jalikož zemřel na rakovinu minulý měsíc, ale takový je život.
Povaha: Cameron je ochranitelská osoba. Svou minulou přítelkyni (mimochodem, ta ho podvedla) chránil před vším. I před blbostmi. Ale zahla mu, byla to svině, která ho využívala jen pro peníze, jeliož byla ze 12. kraje, snad toho nejchudšího. Přál by si přítelkyni, která by byla hodná, nezahýbala mu... je bojovný ale milý, je kuřák, ale nepije.
Schopnosti: Boj Běh Ochraňuje Umí vařit má skvělý mysl pro design.
Životopis: Narodil se o něco dříve něz normální děti, takže byl mírně náchylný nemocem. Vždycky měl spoustu kamarádů ale i kamarádek a asi dvě přítelkyně za celý svůj život. Když umřela matka, těžko se s tím srovnal, ale s otcovou smrtí se srovnával líp. Nikdy neměl sourozence a to mu ani nijak nevadilo, ale touží po svém dítěti. Doufá, že brzo najde přítelkyni, se ktrou bude moct díte započnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama