Clarisse Bluesky

17. prosince 2014 v 16:25 | Elvira
100
1 10
Jméno: Clarisse Bluesky
Pohlaví: Žena
Kraj: 6
Věk: 26 let
Vzhled: Clarisse na svůj věk zrovna nevypadá, možná tak o tři roky mladší. To způsobuje z částí její drobná štíhla postava. Je vysoká 166 centimetrů. Její známí a přátelé mají pořad tendenci jí pomáhat nosit těžké věci a otevírat jí dveře. Také se jí zastávají a chrání jí kvůli sebemenšímu podmětu.
Obličej jí rámují husté tmavě plavé vlasy. Pod obočím stejné barvy září jasné světle zelené oči, úzký menší nos a malinově růžové rty.
Rodina: Matka Suzan - zdědila po ní její drobnost a vzhled, také jí toho spoustu naučila.
Otec Thomas - Clarisse je takový jeho miláček
Starší bratři Kyle a Ben - Pořád jí pošťuchují a zabraňují tomu, aby byla rozmazlená. Často s ní chodí do lesa střilet z kuše nebo i jen tak na procházky. Samotnou by jí tam nepustili, protože jak už bylo zmíněno, spousta lidí se o ní přehnaně stará
Povaha: Clarisse je stydlivá a i docela tichá. K jejím přátelům je velmi milá a je schopná se kvůli nim přetrhnout. Nesnenese pohled na lidi, kteří trpí, jak už psychicky tak fyzicky. Proto zrovn nemusí sledovánim Her. Nesnášǐ arogantní lidi a je na ně dost nepříjemně drzá. Ani se to niajk nesnaží zmírnit.
Schopnosti: Bratři jí berou často do lesa střílet z kuše, takže je v tom dobrá. Matka jí naučila vařit, protože na tři chlapy sama nevystačí a pomocná ruka se hodí. Také jí učila šít, ale vrchol jejích schopností v tomhle oboru je zašíváni ponožek. Nejlíp jí jde asi zdravověda, ale nerada léčí spáleniny.
Životopis: Narodila se v období, kdy taje sníh, na brzké jaro. Odmalička měla svůj kraj ráda a tajně se chodila s bratry a otcem dívat na vlaky na nádraží. Vlaky se jí vždy líbili a přišlo jí, že mají své kouzlo. Rodiče jí nikdy nezajili, co jsou Hry, aby až přijde den D, nebyla příliš v šoku. Na pvním losováni byla docela smířená s možností toho, že jí vylosují, i když oblázky nikdy nebrala. Bratři jí vždy říkali, že kdyby jí vybrali, přihlásǐ se dobrovolně, ab jí chránili. Toho se bála a snažila se je přemluvit. Naštěstí potom přišli jejich poslední losování a ona byla klidnější. Žije ve šťastné rodině s dobrými poměry a snaží se užít každý den jejího života, jak jen to jde, protože nikdy nevíte, co se zkazí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama