Collen Swader

14. prosince 2014 v 23:05 | Ian |  Capitol

225

201 110
Jméno: Collen Swader
Pohlaví: žena
Kraj: Capitol
Věk: 36 let
Vzhled: Collen není vůbec pěkná, někdy by si lidé mohli plést s mužem. Má velice husté obočí, takže když se mračí jde z ní strach, ale dosti často se to stává i na ulici. Je celkem malá měří jen okolo 150 cm, ale hodně posiluje a díky tomu má vypracované svaly. Jinak má dlouhé, světlé blonďaté vlasy.
Rodina: Má rodiče Andreu a Philla, ale nechce se s nimi stýkat. Myslí se, že jsou příliš hodní, všem pomáhají a to ona nesnáší, ale přijde k nim jednou za rok a to když má narozeniny, aby dostala nějaký dárek. Jinak o své rodině moc neví, až na to, že se měla narodit straší sestra, která umřela v 6 letech, když ji při revoluci někdo z rebelů zastřelil. A kvůli tomu se stala mírotvorkyní
Povaha: Je krutá a přísná, nikomu nepřeje nic dobrého, nikoho si nepustí blíže k tělu, ani se nikomu nesvěří. Chce se pomstít za svou sestru, a tak má odpor proti těm, kteří se nějak projevují proti Kapitolu, ona sama má Kapitol ráda, hladové hry úplně zbožňuje, ráda se dívá jak vždycky někdo zemře, přeje jim to. Nesnáší usměvavé lidi, sama je vždy vážná nikdy se nesměje, teda skoro nikdy, když se má někdo blbě a nebo když někoho nějak trestá.
Schopnosti: Jako každý mírotvorce umí zacházet se všemi zbraněmi, vždy hodně trénovala, od mala. Díky své velikosti je velice mrštná, dokáže velice dobře uhýbat, jen má jednu nevýhodu, kvůli tomu že má malé nohy neumí moc rychle běhat, ale když má běžet dlouhou vzdálenost, uběhne hodně, dokonce více než někteří kluci.
Životopis: Narodila se v kruté a zlé zimě a tato vlastnost jí zůstala, už jako malá byla jiná, nesmála se nikdy, jen měla radost z cizího neštěstí a milovala hladové hry. Když jí bylo 10 let pověděli jí rodiče o její sestře, kterou zabili rebelové, nastal v jejím životě velký zvrat, chtěla se pomstít, přeprosila rodiče, aby ji dali na akademii pro mírotvorce. Už tam šlo poznat, že bude krutá a zákeřná. Když ji dostudovala stala se mírotvorkyní, přestala se stýkat se svými rodiči, a stala se člověkem, který nikoho nepotřebuje. Doufá, že se jí podaří nalézt člověka, který zabil její sestru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama