Debbi DiPokra

15. prosince 2014 v 17:46 | Veja


FC: Ashley Benson

219

1 10


Jméno: Debbi DiPokra
Pohlaví: žena
Kraj: 6
Věk: 23let
Vzhled: Debbi je menší, asi 170 centimetrové postavy. Je to krásná žena s půvabnými křivkami. Na obličeji jí doslova září její milé, šedomodré oči, které podědila po svém otci. Má malý, roztomilý nos a plné, růžové rty. Dlouhé blond vlasy nemá od narození, avšak původní, kaštanově hnědá barva, neladila k ostatním cástem hlavy, a tak se Debbi nechala přebarvit. Má štíhlou, ale vypracovanou postavu.
Rodina: Matka: Diana DiPokra
Otec: Louis DiPokra
Bratr: Herbert DiPokra
Sestra: Lili DiPokra
Sestra: Genoma DiPokra (mrtvá- zemřela hned po porodu)
Sestra: Anglea DiPokra (mrtvá-zemřela ve svých 2 letech)
Povaha: Debbi je mírné, tiché povahy. Vcelku se straní širší společnosti, ale se svými blízkými přáteli se cítí velmi dobře. Bývala velký optimista, ale po smrti jejích dvou sester se stala spíše realistkou. Její zápornou vlastností je, že je velmi paličatá. Neustále si stojí za svým, a i když je to většinou pravda, tak se občas stane, že se zmýlí, a to snáší hůř. Je také velmi inteligentní a ve škole si vede opravdu dobře.
Schopnosti: I přes její vzhled je opravdu dobrou bojovnicí zblízka. Když byla Debbi menší, její bratr ji učil judo. Dobře se jí vede i s mečem či mačetou. Vždy k těmno zbraním chovala kladný vztah. I se zbraněmi na dálku nemá obrovský problém. Ráda vrhá noži nebo kopím. Všem těmto dovednostem ji učil bratr. Říkal, že se jí to může vždy hodit. Také ji naučil velmo rychle plavat anebo šplhat po stomech. Je výborným běžcem jak na krátké tak i dlouhé vzdálenosti a s výdrží nemá sebemenší problém. Z praktické stránky Debbi také nezaostává. Výborně vaří, což ji naučila její matka. Také ráda uklízí nebo pomáhá na skromné zahrádce. Debbi je výbornou pianistkou a její krásný hlas je ideálním doprovodem k tomuto nástroji.
Životopis: Když se Debbi narodila měla veliké potíže. Jelikož byla nejmladším členem rodiny, tedy již pátým člověkem, kterého matka rodila, nastaly podobně jako u jejích dvou (již mrtvých) sester obrovské porodní problémy. Debbi málem přišla o život, ale díky rychlé odborné pomoci se ji podařilo zachránit. Matka byla velmi šťastná, že Debbi žije, protože díky svým zkušenostem s dvojčaty očekávala pravý opak. Když Debbi vyrůstala, dostávalo se jí dobré péče. Když ale dovršila svých tří let, otce srazilo auto a stal se tak daším členem rodiny, který musel bojovat o život. Boj vyhrál, avšak zůstal na vozíčku. Tak vyrůstala Debbi v péči jejího o 9 let staršího bratra a její o 5 let starší sestry. Bratr ji, jakožto milovník boje, učil všem možným útočným i obraným hmatům, jak lovit nebo jak zaskočit protivníka zezadu. Sestra ji naopak učila věci jako rozdělat oheň, rozeznat širokou škálu bylinek a rostlin, nebo jak nastražit past. Debbi měla krásné dětství, ale přechod do puberty ji velmi zasáhnul. Nejen že změnila barvu vlasů, ale také své chování. Začala se stranit širšího okolí a hledala si pouze lepší kamarády. Ve škole byla velmi dobrá. Učitelé ji označili za inteligentní žákyni. A i přes její půvabný vzhled jí dělá celkem problém najít si přítele. Je jí zatím sedmnáct, ale už má hodně zkušeností. Doufá, že je nebude muset hledat i ve hrách, ale už jen dva dny sklizně, jen dvakrát se bude losovat z osudí a ona pak bude volnější a mnohem klidnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lessien Lessien | 15. května 2015 v 21:00 | Reagovat

Debbi měla 8 sparks (+ těch 219)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama