Ebony Reed - vítězka 103 Hunger games †

14. prosince 2014 v 16:39 | Veja |  District 7

0Jméno: Ebony Reed
Pohlaví: žena
Kraj: 7
Věk: 29 let
Povolání: mentor
Vzhled: Ebony je vysoká, štíhla dívku. Má dlouhé blond vlasy, které jí sahají pod lopatky a modrozelené, světlé oči. Obličej má souměrný a rty plnější. Působí křehkým dojmem, až trochu melancholickým. Ruce má pokryté jizvami z práce v lese
Rodina: Otec zemřel
Matka - Julliana Reed (45 let)
Ebony je jedináček
Povaha: Ebony je samostatná a má bujnou fantazii. Jako malá se naučila rychle se přátelit a umět odhadnout lidi. Poté, co dva z jejích kamarádů poslali do her, začala být uzavřenější. Stala se z ní dobrá pozorovatelka a kvůli už třem ztrátám v jejím životě si udržovala od všeho dobrý odstup. Věnovala se hlavně práci, aby uživila sebe a matku. Je tvrdá, ale uvnitř i trochu zraněná. Nebojí se, že by ji vylosovali do Her, spíš toho, že by to její matku zničilo a proto by byla ochotna bojovat až do posledního dechu.
Schopnosti: Umí pracovat se sekyrou, tudíž je i poměrně silná. Dokáže velmi dobře šplhat po stromech a poradí si i s noži a oštěpy. Je poměrně mrštná a díky častým pobytům v lese se vyzná v bylinkách, umí najít vodu a s trochou vůle i rozdělat oheň z jakéhokoliv dřeva. Rozezná stopy zvěře a kvůli chladnějším teplotám v sedmém kraji snadno odolává chladnému počasí.
Životopis: Ebony odjakživa žila pouze s matkou. Jejího otce vážně zranili při práci a zemřel dřív, než se vůbec narodila. Kvůli tomu žily vždy jen ve dvou. Musela se umět postarat o sebe i o svou mámu, proto chodila už od svých devíti let pomáhat dřevorubcům. Nejdříve pouze podávala věci, donášela jim pití od potoka, později se naučila pracovat se sekyrou, zesílila a domů přinášela svůj díl peněz. Její matka pracuje jako švadlena. Ebony měla vždy alespoň co jíst, pít a co si obléct.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama