Ethan Young

13. prosince 2014 v 23:57 | Veja |  District 7

689


1 10

FC: Cameron Dallas
Jméno: Ethan Young
Pohlaví: muž
Kraj: 7
Věk: 24 let
Vzhled: Ethana můžeme zařadit do vyšších chlapců sportovnější postavy. Jeho pleť je spíše snědá než bledá, je to tím, že opravdu dost času tráví na slunci. Vlastní oči kaštanově hnědé barvy. Vlasy jsou taktéž barvy.
Rodina: Vychován v sirotčinci. Bez sourozenců a bez rodičů - zanechalo to na něm následky.
Povaha: Vzhledem ke svému osudu trčet v sirotčinci a těžce pracovat v lesích je Ethan uzavřený kluk. Svou práci má rád, alespoň je na čerstvém vzduchu. Když je ho potřeba, rád pomůže. Má srdce na dobrém místě, ale nedokáže někomu hned na první potkání věřit. Není hloupý, spíše naopak, je ačkoli své nepřízni osudu na zdejší poměry vzdělaný. Netají se svou vášní pro plavání a to jediné ho drží nad vodou. Nedá se o něm říct, že je neobyčejný, perfektní , nebo dokonalý. To on není, ale chladná mysl a dobré srdce mu to vždy nahradí.
Schopnosti: Těžká práce v lesích ho naučila poměrně dobře zacházet se sekyrou. Nikdy s ní však nic nezabil, vždy sekal pouze dříví a to mu k životu stačilo. Když však pomáhal dětem ,které byly ještě chudčí než on, vysloužíl si více oblázků. On si nikdy nedělal starosti s tím, jestli půjde do her, ale v poslední době strach má. Již v mladém věku rád plaval a svou pílí docílil pevného svalstva. Postupem času rád sportoval - to když zrovna nemusel pracovat nebo trčet v sirotčinci. Ikdyž ne se vším umí, není uplně neschopný.
Životopis: Když jeho matka zemřela a otec se psychický zhroutil to neměl malý Ethan moc snadné .Rodiče po sobě nezanechali nikoho jiného krom malého, slabého a vyděšeného Ethana. Když poprvé vkročil do sirotčince hned chtěl pryč. Byl zvyklý na přírodu, dobrodružství, ale i dřinu. Své mládí trávil učením a pomáháním v tamější kuchyni. Počínaje třináctým krokem byl nucen jako ostatní sekat dříví v lesích 8. kraje. Tam si vybudoval základní fyzičku a začal se o své slabé tělo starat. Během jeho života se sice s pár kluky začal bavit, ale nikdy se s nimi nevydržel bavit víc jak měsíc. Zkrátka nebyl a není jako ostatní.
Vztahy: Dallas Wolf - přítel, kamarád
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama