Foxtera Majkić - vítězka 111. Hunger games

14. prosince 2014 v 11:31 | Veja |  District 11
1850
1 10


Jméno: Foxtera Majkić
Pohlaví: žena
Kraj: 11
Věk: 25 let
Povolání: mentor
Rodina: Dvojče Ana. Matka Anita a otec Jacob.
Povaha: Foxi je poměrně zamlklá, vážná a introvertní. Někdo by řekl, že je pořád ve svém světě a nevnímá reálný svět. Což je částečně pravda. Nemá ráda, když je ve společnosti příliš otravných a přátelských lidí, neumí si hledat přátele a až na pár vyjímek se lidem snaží vyhýbat. Vždy se vše snaží řešit s klidem a když si něco usmyslí, už jí to nikdo nerozmluví. Možná by mohla působit jako lenoch, což je zčásti někdy pravda. Nemá ráda změny a novinky. Lidi okolo sebe neuráží, tedy pokouší se o to. Někdy se ale prostě neudrží a nějakou tu ironickou poznámku utrousí. Neprojevuje žádné emoce a někdo by i řekl, že se vůbec nesměje. Zeptejte se jí, proč a ona vám odpoví, že se nemá čemu smát. V Kapitolu by jí mohlo uškodit nejvíce to, že se nedokáže přetvařovat. Kapitol a hry prostě nenávidí a nijak to neskrývá. Nedokázala by to i kdyby se všichni na hlavu stavěli.
Schopnosti: Fox je nejlepší na boj s kordem nebo s mečem. Její otec ji boji s ním se sestrou učil po celý život kvůli hrám, kterých se obával. Dále zná jedovaté a jedlé rostliny, díky své matce a tomu, že vyrůstala zrovna v jedenáctém kraji. Je velmi obratná a rychlá, s kordem nebo mečem je jako blesk. Nejen v lese umí přežít bez pomoci druhých. Se sestrou se učily i přeskakování z jednoho stromu na druhý a oběma to moc šlo. Když má běžet dlouhé vzdálenosti, nevydrží. Vždy ale vyběhne co nejrychleji, takže. možným splátcům, kteří by ji chtěli vidět mrtvou, unikne. Otec ji také učil s vrhacími hvězdicemi. V tom sice nebyla tak dobrá jako třeba s mečem, ale zvládne trefit i cíl, co je od ní dál.
Životopis: Narodila se do jedenáctého kraje spolu se svou sestrou Anou o půlnoci z 31.12. na 1.1. Je to neobvyklá věc. Již od mala byla odlišná od ostatních dětí a hlavně od své sestry. Většina dětí ji neměla ráda. No, jí to nevadilo. S matkou a sestrou každý den po škole pracovaly pro jedenáctý kraj. Foxin život by někdo mohl nazvat až nudným. Ne tak úplně. Otec Fox a Any je tajně učil boje s kordem a s mečem. Bál se totiž toho, že by je vylosovali do her stejně jako jeho bratra, který tam šel a již se nevrátil živý. Tak plynul den za dnem, týden za týden, měsíc za měsícem. Když bylo Foxteře asi třináct, začalo ji pár kluků šikanovat. Požadovali po ní peníze a jídlo, které jim nechtěla dávat. I když už dávno přestali, pořád ještě si vzpomíná na to, jak ji bili. Má z toho algofobii. Strach z bolesti. Odmítala lézt po stromech, aby z nějakého nespadla a něco si neudělala. Odmítala vše, co bylo nějak nebezpečné. Po několika letech se to dost zlepšilo, ale stále tam ten strach je. Horší je, že nemá strach jen ze své bolesti. To by se jí mohlo vymstít. Nechce nikoho zabít. A tak jen doufá, že nevyberou zrovna ji jako další splátkyni do her. No, uvidí se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama