Kelsey Anderson

22. prosince 2014 v 16:12 | Ian
ŠPATNÝ ODKAZ!
hráč: Ian
FC: Rita Volk

110

1 10
Jméno: Kelsey Anderson
Pohlaví: žena
Kraj: 9
Věk: 22 let
Vzhled: Kelsey je poměrně vysoká blondýna, která nemá špatnou postavu, ale ne postavu toho typického holčičí zjevu, spíš sportovní typ, i když je neuvěřitelné nemohlo, takže zrovna moc nesportuje. Má neuvěřitelně výrazné zářivé oči zelené barvy, které jsou nejvýraznější částí jejího obličeje, oproti zbytku. Má blond vlasy možná trochu tmavšího odstínu, které nosí většinou stažené do jednoduché culíku a nebo s nimi nic nedělá a nechává je rozpuštěné.
Rodina: Rodina Andersonových, alespoň její bližší okruh je poměrně malá. Vlastně žádný širší okruh není a pokud tak to není někdo s kým se Kelsey a její rodiče stýkají. Takže jako rodinu počítá jen svoje rodiče Farrah a Devona, se kterými má poměrně dobrý vztah, i když jsou dost volnomyšlenkoví a kontroverzní, takže Kelsey dokážou přivést do nepříjemných situací.
Povaha: Kelsey má dost velké problémy se sebejistotou, odvahou a sebevědomím, což je jeden z jejích hlavních povahových rysů. Je srab. Není schopná se za sebe postavit. Není schopná říct svůj názor. Je strašpytel. Vyleká jí chlap, který jen jde v noci po ulici. Vyleká jí každý stín ve tmě. Vyleká jí každý zvuk, když je sama doma. Snaží se bojovat se svými strachy, ale je to pro ni těžké a ty sociální jsou asi nejhorší. Dřív taková nebyla, ale způsobila to šikana. Je to neuvěřitelně dobrý člověk, nerada komukoliv ubližuje a často myslí na ostatní, místo na sebe, což může znít hezky, ale Kelsey to spíše nosí problémy. Snaží se držet stranou všech konfliktů.
Schopnosti: Jejím obrovským darem je zpěv. Když zpívá je to jako poslouchat anděla. K její smůle málokdy najde dost odvahy na to, aby vystupovala před někým. A když se jí to naposledy "poštěstilo ve škole," tak zvracela předtím i potom. A musela odběhnout z pódia, děsná historka... Zbožňuje přírodu, ráda chodí po poli a po louce, ještě nikdy se ovšem nevydala za ohradník, i když jí to láká, protože ví, že to zase tak hlídané není. Je obrovské nemehlo, takže neumí bojovat ani nic podobného, navíc přeci není profík. Táta jí naučil v řece trochu plavat, je to sice jen takové plácání se na hladině, ale poté co viděla arénu 109. Hunger Games by se hodilo i to.
Životopis: Kelsey Anderson se narodila 4. října do 9. kraje šťastnému manželskému páru Farrah a Devonovi Andersonovým, kteří ji v rámci možností na jejich poměry rozmazlovali a jelikož byla jejich jediné dítě, tak ji i nade vše milovali. I když jí občas trochu ztrapní, má s nimi skvělý vztah v tom smyslu, že jim může říct vše. Díky tomu se nebála, i když to nějakou dobu trvalo, jim říct o tom, že jí ve škole šikanovali. Spolužačky si z ní dělaly legraci, nejprve, ale to přerostlo do gigantický rozměrů a vyvrcholilo fyzickým napadením, při kterém se už Kelsey rozhodla, že to musí někomu říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama