Leah Melioth

13. prosince 2014 v 23:41 | Ian |  District 1
FC: Hilary Duff

28

1 10
Jméno: Leah Melioth
Pohlaví: žena
Kraj: 1
Věk: 25 let
Rodina: Leah má sestru Heyu v o rokstarším věku. Obě unikly hrám, mají velké štěstí. Leah má v rodině velké štěstí. Její maminka je moc hodná. Porodila Leah v 16 letech. Takže je jí 35 let a jsou si velmi blízké. Jmenuje se Leah, dala jí své jméno. Je moc hodná, ochotná. Ve všem jí vyšla vstříc, vůbec není přísná, což je někdy trochu blbé. Leah si smí dělat co chce. Utíká z domu, sice se vrátí, ale starší Leah je to jedno. Moc se o své dcery nezajímá, žije si svůj život. Říká si, že je moc mladá na to, aby se starala o devatenáctileté dcery. Její otec je stejný jako matka. Je mu 36 let a oba tvrdí, že v 19cti letech jsou na všechno sami už zvyklé. Učí dcerám sebestarosti a aby se naučily sami žít a nebýt závislí. Máma Leah a její otec Will utekli jako mladí a nadělali si dvě děti. Sami neměli moc dobré vychování, a přesně to teď přenášejí na své dcery. Sice je milují, ale jako rodiče jsou velmi mizerní. Leah je odmalička zvyklá vařit si sama, prát si, a všechno si obstarávat sama. I Heya. Je to jako kdyby neměli rodiče, jen s nimi někdy podnikly nějakou zábavu jako s kamarády. Nic jim nezakaují ani nenařizují. Když jednou Leah utekla s klukem na měsíc pryč, byly sice smutní a pátrali, ale jinak jim to bylo jedno. Leah miluje své rodiče, a myslí si, že lepší mít nemůže. Někdy se jim to ale vymkne kontrole. Will a Leah vlastně nejsou svatbou potvrzení. Vzali se na úřadě. Takže je to jako kdyby se nic nestalo. Prostě spolu žijí jako dva zamilovaní, co už mají děti a ty si dělají co chtějí. Sice je milují, ale učí je samostatnosti.
Povaha: Leah je od malička strašně drzá. Rodiče jí nepeskovali, když občas odsekla nebo byla sprostá. Takže si dovolí na kohokoliv a nelituje toho. Ale zase je velmi ochotná pomoct ostatním, někdy je milá, a hlavně není vůbec uzavřená. Povídala by si s kýmkoliv i kdyby běhal nahý, nebo měl špinavé oblečení. Leah se nikdy nesetkala s nadávkou na ní, nebo že by jí někdo neměl rád. Všichni jí měli rádi. Chovala se po svém. Neměla zákazy, proto se oblékala jak chtěla, malovala a td. Vždy byla výstřední tip ale nevadilo jí to. Leah nemá ráda uzavřené lidi, trvá jí dlouho, než se smíří s tím, že jí na sebe něco prozradí třeba až po šesti dnech. Co se týče odvahy, nemá problém. Šla by do všeho, co je jen trochu dobrodružné. Miluje tajemno, dobrodružství a nejvíc riskování.
Schopnosti: Jelikož má Leah velmi mladé rodiče, skoro nic neumí. Umí jen velmi dobře běhat a je velmi silná. Často utíká z nějakého průseru. Když něco vyvede, musí se rychle stáhnout z místa. Rodiče Leah neumějí dohromady skoro nic. Jen táta Leah je velmi dobrý v přímém boji, kdysi navrhl Leah, aby se něco naučila, když by jí někdo přepadl. Ona odmítla, tudíž se nenaučila nic. Její silnou stránkou jsou zvířata. Jelikož jí rodiče moc neukázali lásku, vybudovala si vztah k zvířatům. Má psa Barneyho a Bena.
Životopis: Leah se narodila své matce, když jí bylo 16 let. Proto ji neoslovuje mami, ale Leah. Svému tátovi Willovi také neříká táto, ale Wille. Přijde ji divné oslovovat je máma a táta, když nejsou o moc starší. Její rodiče byli sami mladí, když ji porodily. O Leah a Mayu se sice starali, ale sami ještě chtěli stihnout hodně věcí, jako teenageři. Prvně vyzkoušeli cigaretu, propíchli si ucho, nechali si udělat tetování, utratily hodně peněz za kraviny a vůbec pár let nechali Leah jen tak ležet doma. Pak si ale oba uvědomily, že mít děti je starost a začali se starat pořádně. Vychovali z nich sice pěkné a samostatné děti, ale neuměli jim dát lásku, protože oni ani jeden lásku v životě nedostali, jen sami od sebe. Leah a Heya nejsou špatné dívky, jen neví moc o životě, a žijou si rebelsky a volně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama