Matthew Connor

27. prosince 2014 v 0:05 | Veja

4

1 10


Jméno: Matthew Connor
Pohlaví: muž
Kraj: 2
Věk: 27 let
Rodina: Matthew má ze své rodiny asi starší sestru která mu věnuje ze všeho nejvíce bere ji spíše jako matku.Matka o něj nijak neprojevuje zájem , raději se zdržuje v přítomností jiných mužů po smrti svého manžela.Všechen smutek z jeho smrti zaplnila alkoholem a o Mattheowa ztratila všechen zájem.
Povaha: Matthewů je nejraději sám daleko od ostatních lidí.Když se s někým baví nedokáže se mu dívat do očí.Nerad se s někým baví raději je schovaný někde v rohu a funguje na principu kamery.
Schopnosti: Matthew má neobyčejný talent v kreslení který mu závidí jeho sestra spolu s jeho přesnou lukostřelbou která se dá uplatnit při soubojích.
Životopis: Matthewů se narodil nechtěně.Jeho matka (Akali) se vydala na výzkum do jiného kraje a tam se zamilovala do jiného muže (Garen) a on do ní také.Za necelý týden měla odjet.Den před odjezdem se oba domluvili že se rozloučí u Garena doma. Akali dorazila ke Garenovi domů a hned se začali vášnivě líbat mezi dveřmi. Garen ji objal kolem pasu a jeho ruce pomalu svlékali její triko.Oba se přesunuli k posteli a tam spolu měli sex.Ráno se Akali vzbudila dříve než on a lehce ho políbila na čelo. Za necelé 3 hodiny odjela se svou skupinou zpátky do svého kraje. Garen o tom že Akali odjede věděl a byl si jist že to překoná ale pouze 3 týdny stesku mu stačily pro to aby odjel za Akali.Podařilo se mu to a za 11 měsíců se jim narodila dívka Anie Mattheowa sestra.A pouze o 3 roky déle i Matthew.
Bohužel ta lepší část jeho života netrvala příliš dlouho.Jednou se mladý Matthew vracel domů a slyšel křik. Vstupní dveře byly rozmlácené a celá místnost byla zakrvácená.Za stolem spatřil svého otce ležet s vytřeštěnými oči v kaluži krve. Po tvářích Mattheovi začali hned stékat studené slzy a nevěřícím pohledem na něj hleděl. Slyšel zezadu nějaké kroky ale když se rozhodl otočit ucítil jak ho někdo bouchl do hlavy.Matthew se svalil k jeho otci. V tu chvíli přišla naštěstí i do místnosti jeho sestra s matkou. Akali popadla největší nůž a bodla ho vrahovi do zad. Mattheovi ještě dokázali pomoc a přežil , bohužel jeho otci již ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama