Nixon Allen Jimenez

26. prosince 2014 v 19:05 | Veja36

1 10

Jméno: Nixon Allen Jimenez
Pohlaví: žena
Kraj: Capitol
Věk: 29 let
Vzhled: Nixon je velmi pohledná žena, oplývající velmi tenkou vrstou tuku, které i při svém množství tvoří perfektní ženské tvary. Její výška dosahuje průměrných rozměrů, které činí 175 cm, ale podpatky jí vždy nějáký ten centimetr přidají. Její tělo je vzhledem k výšce hodně štíhlé a lehce přírodně opálené. Jemně střižené rysy na Nixonině tváři lemují dokonale husté, blonďaté vlasy, dosahující k jejímu pasu. O své vlasy hodně pečuje, myje je jen prvotřídní kosmetikou a nenechá jen tak někoho si na ně šáhnout. Okolo hnědozelených očí se rýsují krásné a dlouhé řasy, které často dostávají k objemu různobarevné řasenky. Často to jsou neobvyklé barvy jako např. modrá, zlatá, fialová, tyrkysová apod. Nad očima se rýsuje středně tenké obočí světle oříškové barvy. Ačkoliv Nixon nepreferuje výstřednost, ráda nosí výrazně barevné šaty s velkým vyzývavým vystříhem, který často upoutává pozornost zejména mužů. Pod drobným nosíkem se nachází věčně růžové rty, které zakrývají perfektně bílý chrup. Na její tváři byste nenašli jedinou drobnou nedokonalost, za kterou stojí několik často používaných krémů či masek na obličej. Barvu své kůže ztmavuje čas od času, ale většinu času nepřesáhne světle hnědou barvu. Její tělo je zpevněné od každodeního cvičení.
Rodina: Jako většina rodin je i ta Nixonina v docela velkém kruhu. Na druhé straně Kapitolu žije většina jejich bratranců, sestřenit,tetiček, strejdů a dalších příbuzných. V tom bližším kruhu rodiny žije pouze matka Annea (45) , která zaujímá post v jednom z velmi oblíbených kadeřnictví, kam i Nixon hodně ráda chodí. Otec Teodor (46) pracuje v showbiznisu a prezentuje se jako všude uznávaný hudební skladatel. Nixon žije v krásném útulném bytě, kde je zatím uplně sama. Nemá žádného přitele, i když se nedá říct, že by o ně měla nouze. Prostě jen nenašla toho pravého, který by toleroval její časté úlety. V rodině Jimenezu se preferuje vždy vysoké vzdělání a inteligence. Ještě nikdy se nestalo, že by tak známá rodina neměla člena, který nevystudoval tu nejlepší školu ve městě. Od všech se očekává ambiciozní chování, vysoké nároky a hodně vytrvalost. Nixon se zatím živí jako sekretářka jednoho z návrhářů, ale její rodiče nejsou spokojeni s jejím dosažením cíle. Chtějí od ní víc, aby se prosadila. Kromě svých rodičů má o 10 let staršího bratra Jonathana, který se živí jako spisovatel. Napsal hodně knih, za kterých je na něj celá rodina pyšná. Se svým bratrem moc dobře nevychází, dokonce jednu dobu dělala, že sourozence nemá. Za což se po dospělosti dlouho styděla.
Povaha: Vzhledem k tomu, že Nixon oplývá krásou, její ego je poměrně vysoké. Často svého těla využívá jako návnady pro volné i zadané muže a pokud nějáký vztah vydrží déle jak tři měsíce, dalo by se to považovat za zázkrak. Žádný z dosavadních partnerů nevytrpěl Nixoniny úlety, které často končily u lidí s vysokým postavením. Nixon je tak trochu mrška, ale mimo svých záporných vlastností je velmi sebevědomá, pracovitá a hodně šikovná. Svojí nenávist často neprojevuje, protože si buduje nějákou tu důstojnost a autoritu ve společnosti. Nikdy nepatřila mezi upřímné lidi, takže často neříká pravdu. Je to doslova mistrině herectví. Dokáže si zahrát na blonďatou barbínu, nebo využít inteligence a představ se jako cílevědomá žena s ambiciozním chováním. Je velmi společenská a nemá nouze o přátele, se kterými mnohdy vychází lépe než se svojí rodinou. Ráda flirtuje a to často poznamenává její vzahy, které se nikdy nedočkaly opravdové lásky. Nixon má obrovskou výhodu ve svém vzhledu a inteligenci. Snadno si hledá zaměstnání a kdyby chtěla, třeba by byla i prezidentkou. Kdo ví. Je nadčenec do her a preferuje krvavé záběry, které si vždy jako sponzor vychutnává. Ráda vsází na své favority. Po většinu času se do vítězů strefovala, ale nikdy neměla čest se s nějákým z nich poznat. Nixon není zlá, jen nebere ohledy na ostatní. Raději se stará o sebe a řeší si vlastní bezstarostný život. Často je přesvědčivá a dokáže řešit několik věcí najednou.
Schopnosti: Bohatý život v překrásném Kapitolu byla zvyklá vést jako velmi schopná žena. Nechat si vařit jídlo? Ne, proč? Pro Nixon vždy všechno bylo samozřejmé. Nikdy nepotřebovala služku nebo někoho, kdo by za ní všechny povinnosti udělal. Je velmi šikovná co se týče ruční práce, má vkus a malé prstíky, které často kouzlí praktické dárky, nebo ozdoby. Kromě ručních prací má dobrý odhad na kořenění různých jídel. Dělá výborné pokrmy a ráda se zdokonaluje ve výrobě kávy. Jde jí i kreslení, kterým se zabývá po svůj volný čas. Využívá dobré rytmiky těla a když měla nouzi o peníze, prodávala svoje tělo jako tanečnice u tyče. Umí hrát hned na několik hudebních nástrojů, ale už se tím moc nezaobírá. Ze všeho nejvíce jí jde organizování, dokáže se vyznat ve všech účtech a papírech. Je pořádná a rychlá. Když má čas tak ráda plave nebo cestuje. Miluje dobrodružství a nikdy netráví celý den doma. Je velmi inteligentní a vzdělaná, takže jí nechybí logika nebo snad normální přemýšlení, které zase někteří kapitolané postrádají. Není naivní a nenechá si nic vtloukat do hlavy. Když byla menší, díky své přesvědčivosti a kráse vyhrála malou Miss Kapitolu. Dodnes se živí modelingem a chodí na konkurzy pro nejnovější magazíny. Většinou jí ale předběhnou dámy vyššího postavení.
Životopis: Nixon se narodila za jednoho deštivého listopadu jako 2. dítě rodičům Annee a Theodorovi. Vyrůstala v přepychovém Kapitolu, takže bylo zřejmostí mít všechno na co si vzpomněla. Už jako malá měla bezstarostné dětství, které neprolnula žádná tragická událost. Ve svých 4. letech se zúčastnila soutěže krásy, odkaď si samozřejmě odnesla 1. místo. Místo školky jí doma s bratrem hlídala chůva, na kterou už si vůbec nepamatuje. Počátkem 7. roku se Nixon dostala na základní uměleckou školu, ze které s výborných prospěchem přestoupila na hudební konzervatoř, kterou vyšla s vystudovanou hrou na kytaru. Vysokou školu dělala dálkově, mezitím co pracovala jako sekretářka jednoho návrháře. Když získala diplom, rozhodla se svojí inteligenci využívat dál. Nikdy neměla nouzi o mužskou společnost, ale v pevném vztahu jí štěstí nepřálo. Vždy hledala zaměstnaní, které by vyhovovalo její pracovitosti, ale ve většině to dopadlo tak, že si něco začala s hlavním šéfem a když na to přišli ostatní zaměstnanci, zkrátka byla nucena odejít sama. Když nějákou tu dobu nikdy nepracovala, rozvíjela své schopnosti a naučila se mnohým praktickým činnostem. Hře na kytaru se po několika letech začala věnovat čím dál tím méně a tak nakonec umění opustila uplně.
Vztahy: Austin Ewart - spolupracovník
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama