Rosannie Adele Woodie

16. prosince 2014 v 21:24 | Veja
http://4.bp.blogspot.com/-GRdSz0b8d7I/UpBn4OIyfdI/AAAAAAAACAU/fHOEOm7vRC4/s1600/Zoey%2BDeutch%2B5.jpg
FC: Zoey Deuch


420

1 10
Jméno: Rosannie A. Woodie
Pohlaví: žena
Kraj: 4
Věk: 28 let
Vzhled: Rose je velice krásná dívka. Má lesklé tmavé vlnité vlasy a třpytící se hnědé oči, které často vypadají téměř černé. Zdobí je dlouhé černé řasy, kterých si všimnete už na první pohled. Je vysoká 173 centimetrů. To sice není moc, ale ani příliš. Má ženskou postavu na které vynikají její křivky. Pro tuto postavu tvrdě dřela. Líbí se spousta klukům, ale jí se zatím nikdo nelíbí. Dobře o sobě ví, že vypadá dobře, ale nebere krásu u lidí jako hlavní prioritu, i když svou krásu umí využít.
Rodina: Rose žádnou rodinu nemá. Rodiče zemřeli když jí bylo pouhých třináct let. Její matka zemřela pár týdnů před porodem. Tety, strýčky ani babičku s dědou a další rodinné příslušníky nikdy nepoznala. Když byla mladší, chovala si malou myš, která jim často pobíhala po domě. Jenže se zaběhla a Rose zůstala úplně sama.
Povaha: Jelikož se Rose od třinácti let musela starat sama o sebe je velmi samostatná a jen tak něčím ji "nevyhecujete". Jediné, čím jí můžete naštvat je, když jí říkáte Rosemarie. Vlastně jí to tak ani nenaštve, jako rozesmutní, protože jí tak říkala její matka. Nechybí jí dávka sarkasmu i ironie. Není k lidem velmi důvěřivá a když se s ní bavíte poprvé, je nedůvěřivá a odtažitá. Někdo to může brát jako nepřátelskost. Někdy si přijde osamělá a lituje toho, že je automaticky tak nedůtklivá vůči ostatním lidem. Proto doufá, že najde někoho, kdo na ní zapůsobí a donutí jí, být vůči němu milá, což Rose velmi dobře umí, i když se to nezdá.
Schopnosti: S rodiči odmala chodila lovit ryby, takže skvěle zachází s trojzubcem. Tajně házela i vrhací nože. Je velmi dobrá na rychlý běh i na dlouhé vzdálenosti. Matka ji naučila vařit a šít a tvrdila, že by to měla umět každá správná žena. S tatínkem často i jen tak pro radost tancovala, proto vyniká i v tanci, i když ho příliš nevyužívá.
Životopis: Rose se narodila do rodiny, která nebyla ani chudá, ale ani bohatá. Otec byl totiž oblíbený rybář a matka dobrá švadlena. Takže si žili dobře, ale nejen kvůli penězům, ale i kvůli tomu, že se málokdy hádali. Jedinou hádku, která ale trvala sotva dvě minuty, kterou si Rose pamatuje, byla o myš, která běhala po domě a otec ji chtěl zahubit. Jenže Rose těžce protestovala a hájila to, že se o ni bude starat. Nakonec otec povolil, aby se o myš starala. Jenže za jedné osudové bouře myš strachy utekla. Rose byla zklamaná, ale to nebylo všechno, co se ten den stalo. Otec byl tvrdohlavý (a to po něm i jeho dcera zdědila) a šel i za bouře ráno rybařit s tvrzením toho, že to brzy přejde. Matka o něj měla strach a tak pro něj běžela na pláž. Jenže přišli obrovské vlny a otce i s matkou, a dítětem, které opatrovala pod svým srdcem, strhli do oceánu. Rose nikdo neviděl téměř měsíc vyjít z domu. Jenže ta celá situace jí zocelila. Vzchopila se a pokračovala v práci svých rodičů. Pletla sítě a chodila lovit ryby. Jen za bouří se choulila pod deku. kterou upletla její matka a zůstávala doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama