Shaun Adkins

14. prosince 2014 v 16:02 | Elvira |  Capitol

20

1313
Jméno: Shaun Adkins
Pohlaví: Muž
Kraj: Kapitol
Povolání: Avox
Věk: 30 let
Vzhled: Shaun je poměrně vysoký, měří něco přes 190. Má krátké světle hnědé vlasy a modré někdy dokonce až šedé oči. Rovněž má pěkné vypracované tělo
Rodina: Shaun je jedináček, protože pochází z prvního kraje a tam je zvykem mít jen jedno dítě. On se svými rodiči nikdy dobře nevycházel, protože oni byli hodně prokapitolští a on přesný opak. Před rokem, kdy dovršil osmnácti let, se od nich odstěhoval a teď žije sám v menším domku. S rodiči se už nevídá ani s nikým jiným z jeho rodiny, raději dělá, že neexistují a oni to samé
Povaha: Shaun je velmi milý, ale jen na lidi, co sdílí jeho názory, které jsou velmi protikapitolské. Patří k vůdčím osobnostem, takže je i docela konfliktní. Snaží se neustále usmívat a nedávat na sobě znát své pocity, někdy mu však ujedou nervy a naštve se. Rovněž nepatří k moc tichým lidem, což některým vadí, ale on si s tím hlavu nedělá.
Schopnosti: Rodiče Shauna nutili chodit na akademii, i když on sám nechtěl. Tam ho naučili boj s různými zbraněmi například s mečem, házecími noži a podobně. Jeho však od malička zajímal vývoj bomb. Několikrát se o bombu pokoušel, ale vždy to skončilo neúspěchem.
Životopis: Od malička byl rodiči nucen studovat na akademii. Všichni mu tloukli do hlavy, že musí jít do Her a vyhrát, že Kapitol je nejlepší, ale on jsi ani jedno nemyslel, měl vlastní hlavu, která byla plná myšlenek svobodného Panemu, ve který věřil, že se jednou vrátí. Kvůli svým názorům s rodiči nevycházel, a proto se před rokem odstěhoval, nyní žije sám. Vždy ho lákali bomby, často se snažil hledat nějaké pozůstatky z revoluce a někdy je i sám vyrábět, vše však dopadlo nezmarem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama