Sydney Sawyers

14. prosince 2014 v 22:39 | Ian |  Capitol
2485
6 60
Jméno: Sydney Sawyers
Pohlaví: žena
Kraj: Capitol
Věk: 30 let
Vzhled: Sydney je a vždy byla krásná. Není na ní nic umělého. Má světlé vlnité vlasy po ramena, které mají velký objem. V televizním seriálu, ve kterém hraje, ale nosí světle fialovou paruku s občasnými zlatými pramínky. Zvýrazňuje si oči, jež mají chadnou, šedomodrou barvu. Její nos vypadá, jako kdyby byl uměle vytvořen, což není pravda, pouze měla štěstí. Menší rtíky většinou zdobí rtěnka takové barvy, aby ladila k jejímu outfitu, nebo prostě jen světlá, přirozená barva. Celkově je její obličej menší a oválný. Má dlouhý krk a velmi štíhlou postavu. Toho dosáhla sama, díky až příliš účinné dietě-jíst co nejméně to jde. Proto jsou její křivky méně výrazné, ale přesto pěkné. Je vysoká celých 173cm a váží trochu méně, než je při její výšce norma. Obléká se podle poslední módy, ale někdy klidně jen do pohodlného oblečení, které doma najde. Často nosí věci, které předtím sama navrhla. Libuje si ve všech možných šatech a hlavně botách, na které má vlastní velkou skříň. Lodičky, baleríny, všechno. Svůj outfit ozvláštňuje doplňky.
Rodina: Má velkou a početnou rodinu, která je rozmístěná asi po celém Kapitolu. Sice nemá sestru, ale zato má několik sestřenic v jejím věku, někdy i mladší. Samozřejmě má otce (48) a matku (47). Její matka má velkou firmu na výrobu kosmetiky, zatímco otec je plastický chirurg, nutno podotknout, že velmi, velmi dobrý, u kterého si nechávají plastiky dělat i ti nejznámější. Když přeskočíme všechny ty méně důležité příbuzné a přejdeme k blízkému rodinnému kruhu, má Sydney ještě babičku (70) z matčiny strany, která je bývalou návrhářkou, a strýčka (51), otcova bratra, který je, když ještě Sydney bydlela s rodiči, často jezdíval navštěvovat i se svojí dcerkou Aaliyah (13). Sydney je má všechny docela ráda, ale bývají otravní, asi proto se co nejdříve odstěhovala.
Povaha: Sydney je cílevědomá mladá žena, která udělá cokoliv, aby získala to, co chce. Hned tak jí to někdo nevymluví, její tvrdohlavost je opravdu velká. Z toho kolem ní často vznikají hádky, které ona vyhraje, jinak se bude cítit ublížená a přestane s dotyčným na čas komunikovat. Není přímo namyšlená, ale někdy se povyšuje nad ty, kteří jsou na tom hůř než ona. Nemyslí to zle, jen si neuvědomuje, že to dělá. Jinak je milá a docela hodná, ač má sarkastické poznámky a připomínky, protože se nebojí nahlas říct, co si myslí. Nerada utěšuje ostatní. Je to perfektní lhářka a herečka-není se čemu divit, když se tím už dlouho živí. Lže ale jen tehdy, když se jí to hodí, přece nemůže mít založený život na nějakých lžích. Ráda se baví s ostatními o všem možném, jen ne o sobě. Nechce, aby někdo znal její historii, původ apod. Její změněné jméno mluví samo za sebe. Zbožňuje Kapitol, lidi v něm, jeho módu...prostě všechno. Stejně tak miluje Hry, ač se splátci někdy soucítí, ale nestresuje se tím, proč taky, když stejně přežije jen jeden a ona smrti ostatních nezabrání. Ráda kreslí i maluje. Je kreativní a vždy ocení rady ostatních, jen nesmí být takové, které by jí nějak urážely, to by se totiž naštvala. Ale jinak je klidná a hned tak něco jí nenaštve. Je slušně vychovaná a trochu si na to potrpí i u ostatních, někdy se neudrží a klidně i někoho okřikne, když třeba použije špatnou vidličku na hlavní chod. Co jí opravdu vadí, je nepořádek. Klidně si ušpiní ruce, hlavně, že je pak kolem ní čisto a uklizeno. Je trochu naivní a nerada se zabývá politikou. Není vyloženě hloupá, ale má ráda svůj jednoduchý život, kde nemusí příliš používat mozek. Kvůli tomu bývá i důvěřivá a vždy jí hluboce raní, když jí někdo zraní.
Schopnosti: Vyniká hned v několika oborech-v herectví, díky jejímu skvělému hereckému talentu, kdy dokáže na povel zahrát kteroukoli emoci, a v návrhářství, kde může ukázat, jak je kreativní a co dokáže s obyčejnou tužkou. Také umí zpívat, ale na veřejnosti nezpívá, to pouze u sebe doma, když je sama a v dobré náladě. Co se jistě ocení je to, že umí uklízet a vařit. http://img15.rajce.idnes.cz/d1501/9/9996/9996282_ae69a068dd4728a943b7aff9c7fd04b7/images/DSC_0679.jpg?ver=0
Životopis: Není tomu tak dávno, co se 31. Července brzy ráno narodila malá holčička, Sydney Calliope Christensen. Její rodina byla vždy bohatá, vždy uznávaná, takže se není čemu divit, že jí nikdy nic nechybělo a dostala vše, co si jen přála. Každý si asi hned pomyslí, že bude jako většina Kapitolanů namyšlená, ale není tomu tak, ne úplně. Peníze nejsou všechno. Nemohlo jí to vynahradit rodičovskou lásku, které se jí nikdy moc nedostávalo, protože byli většinu času v práci. Vychovávaly jí chůvy, které aspoň patřil k těm "normálnějším" občanům. Jakmile dokázala ve svých malých dětských ručičkách udržet tužku, chůvy jí naučily, jak kreslit. K překvapení všem, Sydney to bavilo. Ale bylo něco, co chtěla ještě víc-stát se herečkou. Chtěla být slavná a úspěšná, ale ne kvůli své rodině, nýbrž kvůli své píli. Přesto se to dostalo až k jejím rodičům, kteří jí ve věku šesti let domluvili několik konkurzů na dětské postavy v nějakých kapitolských seriálech. Netrvalo tomu dlouho a Sydney zazářila v několika dílech dříve populárního seriálu. I tohle jí bavilo, byla hezká a měla spoustu talentu, jako stvořená pro něco takového, jako je herectví. Ve škole sice nebyla nejlepší; ne proto, že by byla hloupá, ale ono hraní taky zabírá čas a dohánět vše, co zameškala, bylo složité. I přesto rozšiřovala své vzdělání po celou dobu svojí kariéry. Hrála ještě v několika filmech hlavní i vedlejší postavy, na kontě má i mnoho seriálů a nyní má stálou roli v oblíbeném kapitolském sitcomu. Hned v 18 si změnila příjmení na Sawyers, protože nechtěla být spojovaná se svojí rodinou. Přesto už u ní není herectví tím, čím bývalo, a stále víc jí láká návrhářství. Proto se do toho po navršení plnoletosti a dokončení školy pustila. Vlohy pro to měla. Začala večerními šaty, pak přešla na denní, a teď má v plánu navrhovat kostýmy pro splátce. Hry totiž miluje, pro ni je to nejzábavnější televizní pořad. Mohly by být častěji, než jednou za rok. Kvůli hraní a navrhování oblečení nemá moc volného času, ale když ho má, tak se ráda baví v klubech, nebo je někde o samotě, anebo hledá nějakého partnera. Rozhodně nehodlá umřít sama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sydney Sydney | 14. prosince 2014 v 23:03 | Reagovat

Sparks: 1350, Věk: 23, FC nemá :(, zároveň k doplnění Tvorba:
112. Hry
http://www.imagebam.com/image/be560c372586871
113.Hry
http://www.imagebam.com/image/ae8d33372586885
http://www.imagebam.com/image/21e8ff372586960
http://www.imagebam.com/image/ef6a9e372587023
114.Hry
http://www.imagebam.com/image/349cf1372586941
http://www.imagebam.com/image/6ed5dd372586925
http://www.imagebam.com/image/cb4de3372586907

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama