Thomas Sigh

19. prosince 2014 v 16:08 | Veja


270

1 10

Jméno: Thomas Sigh
Pohlaví: muž
Kraj: 6
Věk: 29 let
Vzhled: Thomas je velice vysoký měří něco přes 200 cm. Má vypracované tělo a silné nohy, protože rád běhá. Vlasy nosí rozcuchané, má husté tmavé obočí a kaštanové oči. Má docela velký noc a široký úsměv s bílými zuby.
Rodina: Má otce (Andrien) a matku (Caroline), kteří žiji šťastně spolu. Má také dvě mladší sestry (Angelina, Claudia), které v mládí nesnášel, protože ho otravovaly, avšak teď je má rád a váží si jich. Doteď se všichni schází jednou týdně u večeře. Jednou za měsíc pozvou nějakou rodinu z okolí, nebo prarodiče.
Povaha: Je milý, avšak velice zvědavý, o všem chce vědět a všechny znát. Někdy už je velice otravný, protože leze lidem do soukromí. Lidé něm říkají, že se někdy chová dětinsky. V něčem to je pravda. Neposlouchá, myslí si, že pravidla neexistují. Často chodí za ohradník a běhá si. Dostává se do konfliktů s mírotvorci. Když má někdo nějaký problém pomůže mu, jakýmkoliv způsobem. Nemá rád Kapitol a hladové hry úplně nenávidí, jelikož musí většina umřít, nechápe proč.
Schopnosti: Na svoji výšku je velice rychlý, ale mrštnost je horší. Nejlépe umí zacházet s mečem. Jinak mu to jde taky s trojzubcem a foukací puškou. Je z 5. kraje, tím pádem umí řídit všechny dopravní prostředky.
Životopis: Thom se narodil v červnu jako nejstarší syn. Už v tomhle tom věku byl neposlušný. Po třech letech se narodila jeho sestra Angelina. Ta byla úplný opak Thoma, ale rodiče je měli rádi stejně. 2 roky po Angelině přišla další sestra Claudia. Sestry se spolu domlouvaly a Thomovi škodili. Thom byl nešťastný a stával se čím dál více neposlušný až neposlouchal nikoho. Později vyrostl a děti se mu začaly smát. Díky tomu porušuje pravidla a chce všechno vědět, jestli ho někdo nepomlouvá. Teď už je starší, ale přece jenom mu tato neřest zůstala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama