Tyson Pine

22. prosince 2014 v 16:13 | Ian
FC: Gregg Sulkin

0

2 10
Jméno: Tyson Pine
Pohlaví: muž
Kraj: 1
Věk: 21 let
Vzhled: Tyson je dost vysoký a dobře rostlý kluk, který dost dbá na svůj vzhled. Měří něco přes sto osmdesát centimetrů, s čímž je výsostně spokojený, ale často není spokojen se svou postavou, na jejímž vylepšování si vyvinul závislost a to, že není podle jeho představ ho dohání k šílenství. Má tmavě hnědé vlasy a oříškové oči, které vypadají jako srnčí. Při úsměvu se mu dělají dolíčky na tváři.
Rodina: Tyson je z vážně velké rodiny, jen jeho úzký rodinný kruh tvoří osm lidí! Šest sourozenců a rodiče. Tyson patří věkem mezi ty středně staré. Jejich rodiče, Marc a Desiree se nemají špatně a tak si mohli dovolit živení tolika dětí. Ty přišly na svět v pořadí: Katie, Nikki, Paul, Tyson, Eva, Lucas a Francesca. Jejich dům sice není zrovna velký pro tolik lidí, ale mají se rádi a nějak se tam vždycky vešli. Navíc Katie a Nikki se brzy plánují přestěhovat do vlastního, mají už nápadníky.
Povaha: Řekněme, že Tyson asi není úplně psychicky v pořádku. Netrpí žádnou psychickou nemocí, nebo něčím takovým, ale byl a je jiný než ostatní. I když byste to na první pohled neřekli a má kamarády, zas tak jiný není. Vlastně se jeho rozdílnost ven nikdy moc nedostane, je to uvnitř, čím je zvláštní. Náhlé záchvaty vzteku, střídané pláčem a smíchem. A to je zásadní problém, Tyson je emotivně nevyrovnaný. Nikomu se s tím nesvěřil, jeho rodina ví, že má nějaký problém, ale moc s ním o tom nemluvili, nemají mu s tím jak pomoc. Je ve své podstatě hodný, ale tím že ani on sám neví, co udělá, může být trochu nebezpečný. I přes tento psychický handicap je poměrně společenský.
Schopnosti: Tyson trénuje na akademii jako většina dětí z jeho kraje, takže asi nikoho nepřekvapí, že umí bojovat a má základní poznatky o přežití v divočině, což je to co se na akademii vyučuje. Nejradši má boj bez zbraní a jde mu asi ze všeho nejlépe, ale zvládne se ohánět i různými zbraněmi. Jen má příšernou mušku. Z jeho tréninkové skupiny je nejrychlejší běhu a učili je i plavat, ale to mu zase tak moc nešlo. Uklidňují ho různé umělecké práce, rád modeluje nebo lepí dohromady, co ho napadne a staví si třeba různé modely budov.
Životopis: Tyson se narodil 12. května v 1. kraji Marcovi a Desiree Pineovým jako jejich čtvrté dítě po sestrách Katie a Nikki a po bratrovi Paulovi. Hned po něm následovali ještě další tři děti, které si jejich rodiče pořídili a to Eva, Lucas a nejmladší Francesca. Se kterými musel Tyson jako jeden ze starších sourozenců občas pomáhat, protože zvládnout sedm dětí je vážně fuška. V pubertě se u něj začala projevovat emocionální nevyváženost a nevypočitatelnost, která ho provází až do teď a nikdy neví, jak bude na daný podmět reagovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama