Joshua Shaw

7. února 2015 v 11:40 | Nena
FC: Troye Sivan

93

1 10


Jméno: Joshua Shaw
Pohlaví: Muž
Věk: 21
Kraj: 2
Vzhled: Je to vysoký a pohublý kluk, který i přes to, že nikdy moc nehladoví, neztloustne ani o gram. Na jeho těle nejsou vidět žádné svaly, což ale neznamená, že by neměl sílu. Má tmavě hnědé vlasy a světle modré, pomněnkové oči. Jeho pleť je většinu času bledá, jen v létě se trochu opálí, ale tak malá změna moc ani nejde zaznamenat. Jeho obličej zdobí vystouplejší lícní kosti a drobné pihy na nose. Pokud se usměje, jeho plné rty ukážou rovné bílé zuby.
Rodina: Josh se narodil o dvě minuty dřív, než jeho dvojče: Cordelia. Nikdy se neměli špatně, jelikož jeho otec v práci vydělává celkem dost peněz a ani jejich matka na tom není špatně. Josh s Cordelií mohli mít ještě mladšího bratra, který ale bohužel zemřel hned po porodu.
Povaha: Většinu času je uvolněný, usměvavý a všechno řeší s vtipem. Už od malička byl doma takový "šašek", který rád všechny rozesmával, a vždy se mu to dařilo. Ani bez sarkasmu by se nemohl obejít, používá ho dost často a skoro na každou věc. Je milý a rád se dá skoro s každým do řeči, jelikož nikdy nemá problém s poznáváním nových lidí a vždy si rád hledá přátele. Na rozdíl od své sestry je hodný. Nejspíš by nedokázal s kamenným výrazem sledovat Hry a ještě ke všemu do nich toužit jít. Kapitolu nefandí, ale před ní a před rodiči to nedává najevo, a tak musí předvádět, že je stejný jako Cordelia a ostatní profíci. V hlouby duše by se ale nejradši připojil k rebelům a pomáhal jim. I přes to ale svou rodinu miluje a nikdy by nedovolil nikomu, aby jeho blízkým něco udělal.
Schopnosti: Díky tomu, že je profík se mu dostalo spoustu tréninku. Dokáže používat na jedničku celkem dost zbraní a není v tom vůbec špatný. Nejvíce mu to asi vyhovuje s meči a dýkami. Radši se vrhne do bojů z blízka, než aby někde stranou postával s lukem a šípy. To všechno ale nemění nic na tom, že představa, jak svůj meč zabodává do těla nikoho jiného, ho opravdu děsí. Více mu ale vyhovuje, když může být doma, zpívat a skládat své vlastní písničky. Jediný kdo o tom ale ví, je jeho sestra, které z jeho života nic neunikne. Kdyby se ale něco takového dozvěděli rodiče, nejspíš by mu vynadali a musel by trénovat ještě víc, než do teď.

Životopis:Nedá se říct, že by se v jeho životě něco zajímavého stalo. Na každém kroku musel snášet svou sestru, která se od něho nehnula ani na krok. Nevadilo mu to tolik, byl rád, že má někoho u sebe, ale 24 hodin denně? To ho postupně začalo otravovat. Spousta lidí by si nejspíš přála, kdyby měla dvojče. Dalo by se s ním vyvádět dost neplech a prostě by to byla sranda. On to ale jako takovou výhodu neviděl. Jediné, co mu na tom vyhovovalo, byl fakt, že jako kluk a holka, podoba mezi nimi nebyla tak znatelná. Teď mají každý jinou barvu vlasů, jelikož si je Cordelia nechala přebarvit, jinak by si byli celkem dost podobní. Ale přeci jen spolu vymysleli spoustu věcí a občas takhle blbnou i teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama