Theodor Ludwig

11. února 2015 v 21:15 | Elvira

17

310
Jméno: Theodor Ludwig
Pohlaví: muž
Věk: 50
Kraj: 6
Vzhled: Teddovo typickým znakem je, že má snědou pleť, což v jeho kraji není až tak obvyklé, ale je to tím, že jeho rodina původně pocházela z devátého kraje, on už se však narodil do šestého kraje, ještě před obdobím míru. Není moc vysoký, měří jen něco lehce nad 170, ale nikdy mu to nevadilo, ke své práci výšku nepotřebuje. Jeho oči jsou velmi tmavě hnědé, ale hezké. Plné rty lemují uhlově černé fousy. Nakrátko sestříhané kudrnaté vlasy jsou taktéž úplně černé, ale sem tam mu už je vidět šedý vlas. Na rukou má pár jizev od spálenin, které si způsobil při drobných explozích ve své sklepní laboratoři.
Rodina: Jeho matka stále žije ve věku 75 let, jeho otec však před pár lety zemřel na chřipku. Byla to pro něj ztráta, ale i tak to unesl nejlépe z celé rodiny. Dále má sestru, Miu, které je nyní 50 let, což znamená, že je o 3 roky starší. Theodor nikdy nezaložil rodinu, takže nemá manželku ani děti, ale nijak mu to nevadí, nikdy o to nestál, stačí mu jeho technika.
Povaha: Theodor je velmi hodný muž a nikomu by neublížil. Má však i svou rebeskou tvář, kterou moc lidí nezná a je rád, nechce mít žádné problémy s Kapitolem, ale když bude muset, udělá vše, aby kraje vyhrály. Tedd je velmi chytrý, ale moc to lidem neukazuje, protože se bojí, že by ho mohli využívat.
Schopnosti: V boji určitě není zručný a nikdy ani nebyl. Jeho zbraní je mozek. Rozhodně je nadprůměrně intelgentní, ale moc lidí to neví, protože to tají. Už od mala ho moc zajímali železnice a naučil se o nich snad vše, takže by je zvládl opravit i poslepu. V pozdějším věku, když začal chápat zkaženost Kapitolu, se začal zabývat i výrobou zbraní a nejrůznějších bomb a trhavin.
Životopis: Tedd se narodil do staré éry, když byl ještě prezident Snow. Byl malý, ale věděl, že je tohle všechno moc špatné. Vždy však měl rád Beeteeho, který byl pro něj obrovský vzor a jednou chtěl být jako on a umět takové věci. Poté se ale udál velký zvrat a Kapitol byl poražen. Myslel si, že už to tak bude navždy, to však ale nestalo, protože po nějaké době byla opět nastolena vláda Kapitolu, hranice byly obnoveny a všechny kraje se vrátily ke své chudobě. V této době ke své zálibě o kolejnicích a vlacích připojil výrobu zbraní a nejrůznějších výbušnin, aby byl na vše připravený. Poslední revoluce se však účastnit nemohl, protože celou jejich rodinu postihla chřipka a jeho otec na ni dokonce zemřel. Nyní má celý sklep vybavený zbraněmi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama