Amy Weaver

18. dubna 2015 v 16:57 | Veja

FC: Amy Winehouse

0

3 26

Jméno: Amy Weaver
Pohlaví: žena
Kraj: 1
Věk: 16 let
Vzhled: Amy je jižanský typ. Dlouhé, černé, jemně kudrnaté vlasy. Černé, výrazné obočí. Její oči mají takovou specifickou barvu, kterou nejde mnohdy ani rozpoznat. Někteří říkají hnědá, někteří zase tmavě šedá se zelenou, ale třeba se jí oči časem ztmaví, nebo zesvětlí, kdo ví. Nos má poměrně úzký, nosní dírky širší, ale to je tím, že vypadá a rysy má jako jižanka. Ústa nemá jako úzkou linku, ba naopak, je má plné a do oranžovo-růžové barvy. Je menší postavy, měří momentálně málo, ale ještě poroste, protože je stále ve vývinu. Jinak má také postavu drobnou a štíhlou, ale zase na rukou najdete i docela velkou svalou hmotu, na její věk, nadprůměrnou a něco takové se týká i jejího břicha. Svaly. Ale celkově je to pěkná, roztomilá dívka.
Rodina: Narodila se do úzkého, rodinného kruhu. Její matka Jade (35) jí měla v poměrně mladém věku, ale to nic neznamená, protože o Amy se vždycky stará jak nejlépe umí. Je majitelka jednoho obchůdku, který obrušuje a upravuje drahé kovy a následně je dováží do Capitolu a do ostatní krajů, pokud si to tam můžou dovolit. Otec Henry (37) pracoval dříve v Capitolu, kde dojížděl a podílel se na výrobě nových drahokamů a takovýchto věcí, ale když se Amy narodila, začal pracovat v pobočce v prvním kraji, aby na ni měl čas a i více času na manželku. Amy zůstala jedináček, protože matce Jade už se nepodařilo znovu otěhotnět, protože měla nějakou nehodu, o které ale nemluví. Má také dva dědečky, oba tatínky jejich rodičů, Jamese a Alexandra, kteří bydlí spolu s ní a rodiči v obrovském domě, kde by klidně mohlo žít ještě dalších 10 lidí. Amy má svoje dědečky strašně moc ráda, i když se k nim někdy chová občas hrozně.
Povaha: Kdekoliv přijde, hned se snaží si získat pozornost a udělat co nejlepší dojem a pokaždé se jí to podaří. Lidé a děti jí milují. Ne proto, že vypadá tak jak vypadá, ale pro její nezkrotnou nevídanou povahu. Má duši umělce. Od malička zpívá a zpívá zvláštně, má takový zaostřený, nízký hlas, když zpívá a to je na ní to krásné. To zvláštní, když začne zpívat. A také strašně ráda tančí..dříve chodila do baletu a teď tancuje jen tak, ze srandy, ze srdce z lásky k tanci a zpěvu. Hotová umělčí duše. Také je Amy upřímná a ráda v útlém věku flirtuje. Mrkání očkem, navazování nových kontaktů a přitom..je divoká a svá. Chová se tak, jak uzná za vhodné a kolikrát by jste nepoznali, že je to profík z jedničky. Má v sobě jakýsi šarm, něco, co jí odlišuje a ona toho dokáže pokaždé využít. Občas je i pěkně drzá, nerada pomáhá, protože nejraději by nedělala nic. Někdy je i celkem pyšná a pokaždé chce mít pravdu, ale za tyhle vlastnosti může tak trochu první kraj, kde jsou profíci a chlubí se tím, co všechno umí, co ostatní nedokážou.
Schopnosti: Jelikož byla odmala vedena rukou trenérů v Akademii, předpokládá se, že umí s čímkoliv, což je pravda. Od kuše, luku, meče přes mačetu, katanu, trojzubec nebo jednoduché vrhací nože. Dětství tak prožila trénováním a stále prožívá. Stále se zdokonaluje, i když by mnozí řekli, že to není třeba, ale tak nikdo nemůže být dokonalý, že? V boji je mrštná a hodně rychlá, pružná, má i takové to strategické myšlení a nebojí se do někoho říznout. V běhu, i když je malé a drobné postavy, je rychlá a má dost slušnou výdrž na to, kolik jí je let. Plavání jí naučili její dědečkové, a proto od šesti let plave jako rybka ve vodě. Člověk by ani mnohdá neřekl, že je tak mladá a umí tolik věcí..ale za to vděčí Akademii a prvnímu kraji. Jinak po praktické stránce umí uvařit něco jednoduchého, rozpoznat jedovaté rostliny a uvázat nějaký primitivní uzel, což jí naučila matka, i otec.
Životopis: Vcelku normální den, avšak neobyčejný pro rodinu Weaverových, kde se narodila za slunečného počasí, před lety Jade a Henrymu holčička Amy. Už od první chvíle se Amy ráda smála, byla takový smíšek a zároveň, byla i plačtivá, ale rodiče jí zvládali a vychovávali jak nejlépe to uměli a předávali jí nějaké ty rady a zkušenosti, které také dostávala od svých prarodičů. Školku proletěla jako blázen a kde také rodiče a vychovatelky zjistili, že je malá Amy velice zvláštní, umělecké dítě s obrovským talentem na zpěv a na tanec. Neváhali a přihlásili Amy do baletu, kde absolvovala celý první stupeň a poté už se jí tam moc chtít být nechtělo, tak odešla. A na zpěv jí najali soukromého učitele, který pro ní skládá nejrůznější písničky, podle nálady, jakou zrovna Amy má a který se jí věnuje už od 6 let, kde vlastně v šesti letech nastoupila na základní školu, do prvního kraje. Do školy mezi místní smetánku, protože rodiče mají peněz jak šlupek, na rozdávání. Ve škole je s ní každý kamarád, každý jí má rád, i když ona třeba některé moc dvakrát nemusí nebo tak..a také začal její dvojí život. Na ven, extrovertka, co zpívá o radosti, směje se, vtipkuje, dělá úžasné první dojmy a je veselá..a uvnitř, když je sama, pláče..je si totiž vědoma, co je tenhle svět zač. Je si vědoma toho, co musí a má udělat..a vlastně uvnitř je smutná, jako kdyby bez života, ale to lidé neví. To neví skoro nikdo, pokud jí někdo tak dobře, strašně dobře, dlouhé nepozná a nedá jí čas. Vlastně se ani nebojí Her, je připravená, kdyby jí náhodou vylosovali..a udělá vše proto, aby se na ní nezapomnělo a tak nějak proplouvá životem s úsměvem na tváři a roste jak z vody a snaží se být veselá. Kdo ví, co jí ještě v životě všechno potká, koho potká, že jí natolik učaruje a zkrotí tu divokou Amy? Necháme se překvapit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama