Blake Dabney

11. dubna 2015 v 8:00 | Veja

FC: Tyler Hoechlin

8

1 10

Jméno: Blake Dabney
Pohlaví: muž
Kraj: 12
Věk: 34 let
Vzhled: Blake je poměrně vysoký, svalnatý muž. Jeho zarostlou tvář s mužskými rysy lemují uhlíkově černé vlasy, dosahující zhruba k uším. Oči má zelenomodré a velikostně se pohybují kolem průměru. Obočí o něco málo hustší a rty lehce plné. Jeho tmavé strničtě se nachází nad rty a pokračuje okolo lícních kostí, vlastně zaplňuje celou čelist a končí pod bradou. Nos má úzký a podlouhlý. Většinou nosí to nejobyčejnější oblečení, vzhledem k tomu, že pochází z dvanáctého kraje. Často mívá oblečení špinavé od práce v dolech.
Rodina: Vyrůstal se svojí starší sestrou Amy (35) a s rodiči Amelie (58) a Robinem (60). Mimo svých rodičů už nemá žádné příbuzné, které by znal. Když byl malý a jeho matka často chodila domů pozdě, aby uživila rodinu a otec měl noční směny, hlídala ho jeho starší sestra Amy, se kterou si doteď dobře rozumí a často se vídají. Dokonce spolu sdílí stejné názory, co se týče Kapitolu a Hladových Her. Sám měl to štěstí, že nikdo z jeho rodiny nemusel do té přihlouplé show. Akorát jeho otec měl v práci kamaráda, jehož dítě se kterým se se setrou bavili zemřelo. Ačkoliv mu Kapitol v důsledku skoro nic (krom chudoby) neprovedl, nesnáší ho.
Povaha: Blake je povahově velmi milý člověk, i když někdy mívá špatné chvíle. Rád pomáhá ostatním, bývá často flegmatický (tedy až na téma, které si týká Kapitolu). Je cílevědomý, ale nesnadno zmanipulovatelný. Má své názory a ty si nikdy nenechá vzít. Občas se jeví jako sangvinik, ale rozhodně miluje společnost. Není žádný extra tichý typ, spíš by dal zařadit mezi extrovery, občasné introverty. Nijak zvláštně nelpí na své vizáží, takže ani nemůže být namyšlený, nebo tak něco. Žije v obyčném stereotypu, asi jako každý občas kraje. Práce v dolech ho hodně ovlivnila, takže je duševně hodně silný a netrpí žádnou panikou, nebo hysterií. Problémy řeší racionálně.
Schopnosti: Asi jako každého z chudších krajů jej chudoba a hlad naučila lovu. Už odmala je jeho jedinou možnou zbraní luk. Nic jiného si ze dřeva vyrobit nedokáže. Docela mu jde i kladení pastí, ale i v tom by měl co zdokonalovat. Neumí zacházet se zbraněmi typu nůž, sekyra, meč, prak, trojzubec. Vlastně jediná zbraň s kterou se umí ubránit je luk. Má takový obyčejný, dřevěný, nic extra. Zvládá i nějáké základy sebeobrany, ale není toho moc. V hrách by se určitě neubránil, možná proto je i lepší, že do nich nešel.
Životopis: Narodil se do chudé rodiny, prakticky celé dětství ho vychovávala starší sestra Amy. Už jako malý žil nenávistí pro Kapitol, tehdy zemřel syn tátova přítele s kterým se spolu se sestrou docela dobře znali. Nikdy to nebral jako mír, dokonce párkát ho chtěli ze školy vyloučit, ale on naštěstí všech 9 tříd dokončil na vyznamenání. Jak sklizně plynuly, každým rokem se bál víc, že ho vyberou. Možná štěstí, možná náhoda. Blakeova poslední sklizeň nijak nezničila jeho život. A tak roky plynuly, než se nadál, bylo mu 20, pak 21 a teď už mu je 30. Za svůj život si našel jen jednu přítelkyni, která ho po 5 letém vztahu opustila. No a tak je sám, bezdětný, ale pořád se máš docela dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama