Lydia Foster

18. dubna 2015 v 8:00 | Veja


258

1 10

Jméno: Lydia Foster
Pohlaví: žena
Kraj: 4
Věk: 20 let
Vzhled: Lydia je zhruba 170 cm vysoká dívka. Její postava je vcelku vyhublá, má štíhlý pas, břicho téměř bez špeků. Celulitida by se na její kůži jen těžko hledala. Ruce jsou velmi hubené, ale svalnaté. Nohy má podlouhlé, velikost bot by se dala určit přibližně na 38. Váha celé postavy je cca 50 kilogramů. Pleť je díky častému pobytu u moře lehce opálená, až snědá. Na tvářích má drobné pihy, které dělají její obličej více přitažlivý. Oválný obličej lemují dlouhé, vlnité vlasy, jejiž barva se přibližuje do kaštanově hnědé . Nevýrazné, kakaově hnědé oči většinou obtahuje černou linkou. Často své obočí upravuje do mírného, úzkého oblouku. Nos je lehce protáhlý, ale jen málo zakřivený. Drobné rty ohraničují čistě bílé zuby, které často odkrývá do jakéhosi pohrdavého úšklebku. Její nevinný výraz často klame.
Rodina: Vyrůstala po boku své o 5 let mladší sestry Violet. Po většinu času musela být její oporou a z Violet postupem času i vlivu Lydii vyrostla povahově dosti podobná mrcha s velkými nároky. Ačkoliv její rodina je necelá, s platem matky si vystačí poměrně dobře. Emma Foster (37) pracuje v továrně na výrobu hodně žádaných sítí, většinou se vrací domu až kolem desáté hodiny. Její otec Nathan (†40) zemřel ještě před narozením Vi na zápal plic, který přišel stejně rychle a zákeřně jako odešel. Tehdy ho chytla i její matka, ale ta se z toho vzpamatovala. Bohužel z úmrtí svého muže se nesrovnala nikdy a tak někdy musí Lydia přebírat hlavu rodiny a čas od času, když je matce zle bere oblázky nebo při nejhorším nelegálně loví ryby. Není to zase tak strašné, při lovu často zapomíná kým je a upřímně si to užívá. Někdy se stává, že neuloví nic a tak je její rodina o hladu, ale to se stává opravdu výjimečně. V tomhle okamžiku se vždy hodila její nevinná tvářička a manipulace s lidmi.
Povaha: Jak už bylo řečeno, Lydia je dívka která nemá žádnou morálku, je slušná tehdy, pokud něco nutně potřebuje a něco jako dobré srdce by se u ní hledalo skoro marně. Její povahu hodně ovlinila smrt otce, jenž zemřel na zápal plic ještě před narozením malé sestry Violet. V tu dobu se o sebe musela starat sama, protože ani neměla na výběr. Hodně jí zkazily kamarádky z okolí a tak se z malé holčičky stala zákeřná svině. Další roky života se její chování dost zhoršovalo, vždycky byla prokapitolská a měla problém s chudšími kraji. Prostě už se narodila do rodiny, kde se Kapitol miloval a oslavoval. Je velmi flegmatická, takže většinou se nenechá rozhodit. Často mívá svoje názory, které se většinou odlišují od ostatních. Zatímco ostatní se ženou do Hladových Her, ona raději trénuje a vylepšuje si kondičku. Nikdy jí nešlo o to, aby se za každou cenu dostala do her. Ani v pubertě nezažívá něco jako prudké změny nálad, nebo dokonce lásku. To by byl skandál.
Schopnosti: Vzhledem k tomu, že Lydia již od 12 let pravidelně navštěvuje výcvikovou akademii 4. kraje má perfekní kondičku a základy. Za určitou dobu si vybudovala poměrně kvalitní svalstvo a vytrvalost. Po základním výcviku se zbraněmi přešla na samostatné odvětví a věnovala se pouze určitým skupinám zbraní. Dobře se naučila ovládat luk, kuši, mezi zbraně se kterými jí to jde o něco hůře patří vrhací nože, vrhací sekyry, meče a různé druhy nožů. Nikdy se nenaučila zacházet s mačetou a trojzubcem. Tyto zbraně jí nikdy nevyhovovaly, ovšem v krajních případech by je určitě dokázala použít. Umí docela dobře šplhat a dokonce i dobře plavat. Mezi oblíbené tréninky většinou patří jen běh a cvičení vytrvalosti. Zbraně nemá až tak uplně v lásce. Je tak půl na půl zručná, umí se rychle přizpůsobovat novému prostředí. Zvyká si na všechno možné, dokonce zkouší pracovat i s jinými zbraněmi.
Životopis: Lydia se narodila do bohaté rodiny jako vymodlené dítě rodičům Emmě a Nathanovi. Pět let byla jedináček a užívala si rozmazlenosti. Nikdy se totiž nemusela ohlížet na peníze nebo na mladšího sourozence. Jak čas plynul dál, čerstvě po 5. narozeninách její rodiče chytli zápal plic. Zrovna v době, kdy Emma otěhotněla a zápal tedy nebyl moc užitečný. Nakonec se z toho její matka dostala, ale těsně před narozením dcery Violet zemřel otec Nathan. Malá Violet tak nikdy neuviděla svého otce. Její matka z toho byla dlouho psychicky vyčerpaná. Malá Lydia se ve škole zhoršovala, vliv otcovi smrti na ní působil velmi negativně. Dokonce málem dělala reparát aby nepropadla. Byla nucena pomáhat své matce s malou sestrou. No a tak šel život dál a Lydia přenesla část své ne příliš milé povahy na Violet. Momentálně učí svojí sestru základy obrany a bojování s mečem. Na Hladové Hry nemá ani pomyšlení a doufá, že poslední dvě sklizně něják přežije.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama