Tom Winchester

9. května 2015 v 21:27 | Nena
FC: Eddie Redmayne

229

1 10
Jméno: Tom Winchester
Pohlaví: Muž
Kraj: 4
Věk: 19
Vzhled: Tom je poměrně vysoký kluk, jeho výška dosahuje takových sto osmdesáti pěti centimetrů. Jakožto profík má vyrýsované svaly po celém těle. Celé jeho tělo je poseté pihami, taktéž i jeho obličej. Vlasy má tmavě hnědé, téměř černé a jeho oči mění barvu podle světla. Někdy jsou zelené, jindy modré a ve tmě působí tmavým dojmem. Rty má silné a úsměv roztomilý, možná má malinko předkus, ale to ničemu nevadí. Když se směje, udělají se mu takové ty vrásky kolem očí a celý svět kolem se rozzáří. Rysy v obličeji má jemné a celý jeho vzhled působí zranitelně, i přes jeho výšku a široká ramena.
Rodina: Nějakou dobu vyrůstal ve spokojené rodině s jednou mladší sestrou a oběma rodiči. Matka ho měla v pětadvaceti s jeho otcem, který je o dva roky starší. Jemu byly čtyři, když se Jessice a Samovi (jména jeho rodičů) narodila jeho mladší sestřička Bella. Pak ale jeho matka onemocněla a krátce po jeho pátých narozeninách taky zemřela. Tehdy se to zlomilo a jeho život přestal být dokonalý. Otce to dost poznamenalo, protože svou ženu miloval. Tom a Bella jsou si však velmi blízcí, protože jí vlastně vychovával, když toho začal být schopný.
Povaha: Je to hodný kluk, na to se musí myslet, když se občas přestane ovládat. A to se stává hlavně, když se opije. Dokáže to být příležitostně pěkný hajzl, v případě, že ho chytne špatná nálada a dopadne na něj celý jeho život. Když se na něj tlačí, tak moc nedokáže myslet, i když je dost chytrý a ve škole patřil k těm chytřejším, ale ne šprtům. Vždy se držel spíš u těch populárních, i když někde v pozadí. Je to nevýrazná osobnost, ničím nevyčnívá, není génius, nemá vzhled modela, ani není tak vtipný, aby si všechny kolem získal. Je taky hodně starostlivý a takový pečovatelský typ, vlastně asi nemá na výběr, když v podstatě vychoval sestru. Občas upadá do depresí, ale když se to stane, sáhne po alkoholu, nebo si jde hledat dámskou společnost, co by ho rozveselila. Na veřejnosti se chová jako gentleman.
Schopnosti: Osvojil si vlastně každou zbraň, která mu přišla do ruk na blízko i na dálku, jelikož je to profík. Jak by někdo řekl: čtvrtý kraj, trojzubec, stoprocentně. Jo, umí s ním, ale v akademii byl široký výběr a nejvíc času vždycky věnoval nožům. Vždy měl radši zbraně, které jsou nepatrné a může se s nimi bojovat i na dálku. Ovládá i bojová umění a v souboji jeden na jednoho bez jakýchkoli jiných pomůcek, má výhodu díky své výšce a vypracovanému tělu. Pravidelně posiluje a to dokazuje i jeho síla a tělo. Je rychlý a taky vytrvalý, jen tak něco ho nevyřídí i běh mu jde. Všechny fyzické aktivity mu jdou a to i plavání, nebo šplhání po věcech. Z jiných věcí, umí tančit, ale klasické tance, než něco modernějšího.

Životopis: Narodil se ve čtvrtém kraji dvěma zamilovaným lidem. Čtyři roky na to se mu narodila sestra Bella, kterou miloval hned od začátku, sice se handrkovali, jako každí sourozenci, ale to značí jen lásku. Pár měsíců na to jeho matka onemocněla a následkem toho zemřela. Zůstal mu jen otec a sestra, a jelikož měl otec hodně práce, on se musel starat o svou sestru. Někdy v pubertě u něj začaly deprese a to řešil alkoholem. Tím se vmísil mezi ty populární děcka, pro které tohle byla klasika a ti lidi ho dost zhoršili. Ze slušného a chytrého mladíka se stal opilec a děvkař. Průměr ve škole se mu v každém předmětu aspoň o stupeň zhoršil, ale popularita u něj vzrostla. Protože je výjimečným způsobem pěkný a roztomilý, holky ho zbožňujou a on toho, jak jinak, začal využívat. Kamarády si ale umí vytvořit, protože ta hodná povaha v něm stále je a taky je od pohledu sympatický. Za vším tím je to hodný člověk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama