Cassie Cryan

25. července 2015 v 8:00 | Nena
4
1 10

Jméno: Cassie Cryan
Pohlaví: Žena
Kraj: 8
Věk: 16
Vzhled:Cassie není žádné párátko. Má velmi pěkně vytvarovanou postavu. Váží něco okolo 48 kg a měří 163 cm. Má krásné čokoládové oči. Vlasy nosí obvykle v jednoduchém drdolu, ale do školy či na nějaké slavnostní události, si vlasy rozpouští. Díky drdolu je pak má vlnité.
Rodina: Matka Anna (35) - švadlena, přísná na pořádek, miluje děti
Otec Eric (37) - věnuje se spíše synovi a na Cassie nemá čas, přísný, kvůli nehodě bez jedné nohy
Bratr Bryan (17) - Chytrý a sportovně nadaný
Sestřenice Tess (5) - žije v této rodině, protože přišla o rodiče, berou jí jako vlastní, velmi ráda a krásně vyšívá
Babička Carry (61) - z posledních sil se stará o svůj malý statek
Povaha: Když se to tak vezme, tak Cassie vyrostla u babičky na statku. Je velmi pečlivá, pracovitá, energická a láskyplná. Bohužel na statku pochytila i hlučnost, rozjívenost a drzost. Velmi rychle zapadne do kolektivu a obvykle se s ní všichni baví. Ona si však své přátele pečlivě vybírá.
Schopnosti: Cassie umí díky matce šít, ale moc jí to nebaví. Raději se vydá na louku, kde zpívá a u toho tancuje. Bohužel na zpěv a tanec jí nezbývá moc času, protože pomáhá své staré babičce s malinkým statkem. Díky pomáhání na statku je celkem silná, ohebná a pečlivá. Také velmi rychle běhá.

Životopis :Když se narodila, otec si jí nevšímal. Matka se o ní starala do čtyř let. Poté musela více pracovat a na Cassie už neměla čas. Proto se jí ujala babička. Do první třídy žila na statku se zvířaty. V deseti letech se musela vrátit domů, aby pomáhala se staráním o v té době dvouletou sestřenici. Protože se ovšem statku nechtěla vzdát, vodila sestřenku sebou na statek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama