Registrace

12. srpna 2015 v 23:55 | Evolet (Tauriel)
Vzhledem k tomu, že se nám článek původní článek Registrace záhadným způsobem poškodil, vkládáme nový. Toto upozornění bude později odebráno.

Pokud jste se rozhodli kliknout v menu na ikonku REGISTRACE a založit si u nás postavu, za kterou byste chtěli hrát, tak jsme rádi, že jste si vybrali zrovna nás a vítáme Vás tady. Nejprve Vás ale prosíme, abyste si prošli těchto několik kroků a řídili se jimi při vytváření postavy.

NEJDŮLEŽITĚJŠÁ INFORMACE:

Prosím, neregistrujte si postavy jen tak z nudy, ale v případě, že za ně vážně chcete hrát. Vyrobit k profilu obrázek, celé to dát na blog a další spousta věcí, nám zabere dost času. A neustále řešit, jestli postavu smazat nebo ne, také.

1) ZNALOST PŘÍBĚHU A PRAVIDEL

Pokud jste nečetli knihu, ani neviděli film, nevadí, nezoufejte. Třeba Vás právě naše RPG inspiruje si knihu od Suzanne Collins přečíst, nebo se podívat na filmy. Každopádně je pro hru nutné vědět o čem RPG je, kde se odehrává děj atd. Vše je vysvětleno tady - REÁLIE. A aby věci fungovaly tak, jak mají, je nutno, aby tu panoval nějaký řád. Od toho jsou PRAVIDLA. Pokud budete mít i po přečtení pravidel a reálií otázky jděte na CHAT, kde Vám to určitě někdo z nás rád vysvětlí. Nebo nám napište na e-mail: rpg.hgworld@gmail.com.

2) VYPLŇOVÁNÍ FORMULÁŘE

Pokud sjedete až dolů na konec tohoto článku, najdete tam odkaz na vyplnění registrace. Klidně na něj už klikněte a začněte vyplňovat současně se čtením těchto pravidel, kde najdete tipy a instrukce, aby v registraci nebyly zbytečné chyby.

3) VÝBĚR NICKU

Je důležité chodit na chat, i když Vám to nikdo nenakazuje, a také mít nějaké jméno pro sebe jako hráče, aby se Vám neříkalo "Ten, co hraje za Johna.", proto tu máme nicky, česky přezdívky. Ve výběru nicku máte naprosto volnou ruku. Může být česky, slovensky, anglicky, francouzsky, německy... Může vycházet z Vašeho jména, nebo si ho můžete vybrat z nějakého filmu či knihy. Klidně můžete použít i přezdívku, kterou používáte na jiné stránce. O co Vás však prosíme, nepoužívejte jméno Vaší postavy jako Váš nick. Když si nebudete vědět rady, napište do toho políčka své reálné jméno. Také není dobré mít stejný nick jako někdo, kdo už tady hraje. Podívejte se na REGISTR HRÁČŮ, aby se náhodou nestalo, že se budete jmenovat stejně jako někdo jiný.


4) KONTAKTNÍ ÚDAJE
Uvést e-mailovou adresu je nutnost, abychom na Vás měli kontakt. V dnešní době snad není nikdo, kdo by neměl mail. Vaši e-mailovou adresu nebudeme nikde zveřejňovat, stejně tak Váš Facebook, který slouží k tomu, abychom ve facebookové skupině rozeznali, kdo je kdo. Můžete se přidat zde:

Poznámka: Pokud se registrujete poprvé a neuvedete kontaktní e-mail, tak vaše registrace NEBUDE zveřejněna. Pokud si už registrujete další postavu, nemusíte kontakt uvádět.

5) VÝBĚR JMÉNA POSTAVY

Na blogu se používají u postav hlavně cizí jména, většinou anglická, ale najdou se výjimky. Bylo by divné, kdyby se tu objevila postava s českým jménem, ale nikdo Vám v tom nebrání. Vyhněte se však prosím příponě "-ová". Vaše postava se může jmenovat jakkoli si vzpomenete. Její jméno si můžete vymyslet (jména v knihách jsou také občas vymyšlená autory), nebo použít nějaké jméno z jakéhokoli jazyku od angličtiny přes francouzštinu s němčinou až po ruštinu nebo čínštinu, je to čistě jen na vás. Malým tipem je snažit se jménům dát význam, i když nemusí být na první pohled patrný, a pokud to uděláte, je vaše postava zase o kousek lepší a reálnější. Pokud Vás nebude nic napadat, můžete vyzkoušet tyhle stránky: Behindthename.com (najdete tu jména ze všech jazyků i s významem) nebo také stránku: Babynames.com (je sice pro rodiče, kteří vybírají jméno pro potomka, ale dá se využít i takto).
Zakázaná jsou "VIP jména". Jsou to jména postav ze známých knih a filmů, se kterými se málokde potkáte, ale jednu dobu se zde plno postav jmenovalo těmito jmény. Tato jména a příjmení nesmíte, krom ujednaných výjimek s adminy, použít.


6) VÝBĚR POHLAVÍ

Jednoduchý výběr, o kterém není co říct. Nutno však zdůraznit, musíte si vybrat. U nás neexistuje nic jako "bezpohlavní" nebo "hermafrodit". Ještě podotýkám, akceptujeme postavy s libovolnou sexuální orientací, pokud Vás tahle otázka napadla.

7) VÝBĚR KRAJE

Vybrat, kde vaše postava bude žít, je jedna z opravdu důležitých voleb. Nejlepší je si první vybrat kraj a podle toho postavu napsat. Když si vyberete jeden z profi krajů (1., 2. a 4.), určitě bude Vaše postava dobrý bojovník a fanoušek Hladových Her. Když sáhnete po 3. Kraji, měl by to spíše být chytrý člověk zapálený pro vědu. V pátém kraji by to mohl být také někdo chytrý, v šestém a osmém někdo zručný. Sedmý kraj úplně nahrává, aby se Vaše postava stala dobrým bojovníkem, jelikož na to mají dobré podmínky. Devátý a desátý kraj, to jsou postavy, co se nebojí špinavé práce a obyvatelé jedenáctky budou určitě umět šplhat po stromech. Ve dvanáctém kraji lidé nemají z čeho žít, takže přežijí spoustu věcí a znají určitě hodně vychytávek.

Je lepší si registrovat postavu do kraje, kde je méně lidí vašeho pohlaví, abyste udělali hru rozmanitější. Zde máte tabulku, kterou pravidelně aktualizujeme, kde jsou vypsané postavy, jež jsou ve výběru do Her. Je to proto, abyste věděli, kde je volno a plno a nesmíte si tam tudíž již registrovat postavu. Můžete počkat, až se místo uvolní a pak si ho zabrat. Radši se vždycky před registrací podívejte, zda si postavu vůbec můžete registrovat.

Zde je seznam všech postav z krajů i Capitolu: POSTAVY

KrajChlapciDívky
1
Dívky: STOP
Chlapci: VOLNO (1)
Jarred A. Snide
VOLNO

Amy Weaver
Zoey Aston

2
Dívky: VOLNO (1)
Chlapci: VOLNO (2)

VOLNO
VOLNO

Alyson Maar-Hale
VOLNO
3
Dívky: VOLNO (1)
Chlapci: VOLNO (2)
VOLNO
VOLNO


Anastasia Loinson
VOLNO


4
Dívky: VOLNO (1)
Chlapci: VOLNO (1)
VOLNO
Colton Rivera

VOLNO
Elizabeth Laughton

5
Dívky: VOLNO (1)
Chlapci:VOLNO (2)
VOLNO
VOLNO

Mannara Baldre
VOLNO

6
Dívky: VOLNO (1)
Chlapci: VOLNO (2)
VOLNO
VOLNO

Nari M. Hyeon
VOLNO
7
Dívky: VOLNO (1)
Chlapci: VOLNO (2)


VOLNO
VOLNO


Avery Kane
VOLNO
8
Dívky: STOP
Chlapci:VOLNO (2)

VOLNO
VOLNO

Cassie Cryan
Andromeda Thrones
9
Dívky: VOLNO (2)
Chlapci:VOLNO (2)
VOLNO
VOLNO

VOLNO
VOLNO

10
Dívky: VOLNO (2)
Chlapci:VOLNO (2)
VOLNO
VOLNO
VOLNO
VOLNO
11
Dívky: VOLNO
Chlapci:VOLNO (2)
VOLNO
VOLNO

VOLNO
Anamika O'Lavoe

12
Dívky: STOP
Chlapci:VOLNO (2)
VOLNO
VOLNO

Sophie Lightfly
Luminette Yarborough


CAPITOL:

ŽENY: VOLNO
MUŽI: VOLNO


7) VÝBĚR VĚKU

Věk Vaší postavy by se měl pohybovat od 4 do 100 let. Mladší nebo starší postavy nepřijímáme a také myslete reálně, kdo se dožije sta let? Dítě smí mít vaše postavy až po dosažení patnácti let.

8) VÝBĚR FOTKY A FACECLAIM


Fotka, kterou nám pošlete v podobě odkazu, bude u profilu Vaší postavy, tudíž to bude její vzhled. Musí odpovídat věku postavy a také jejímu postavení. Nebudete si zakládat někoho s modrou kůží do desátého kraje. Minimální velikost fotky je 500x300 pixelů, pokud bude menší, nebudeme jí moct použít a budete muset poslat jinou. Na fotce musí být jeden člověk a musí mu jít vidět do obličeje. Nutno podotknout, že se nesmíte použít kreslený nebo animovaný obrázek, musí se jednat o fotku reálného člověka. Můžou to být celebrity, nebo někdo neznámý, na koho náhodou narazíte na internetu. Jména celebrit, které jsou už zabrané, nejdete ve FACECLAIM seznamu, takže nemůžete použít jejich fotku. Pokud jste si vybrali nějakou známou osobnost pro Vaši postavu a nechcete, aby ji někdo další použil, napište do kolonky "Faceclaim" v registraci její jméno.


9) POPIS VZHLEDU
Vyplnit tuto kolonku je dobrovolné, ale většina lidí tam něco napíše. Často je dobré podrobněji popsat vzhled Vaší postavy podle fotky (třeba pokud je černobílá, zmiňte se o barvě očí, to můžete taktéž udělat, i když je fotka barevná), nebo se zmínit, jak je vysoká a další věci, které by mohli ostatní zajímat a nejsou zřejmé z fotky. Také třeba popište, v čem normálně chodí oblečená, nebo jestli má skryté tetování na zádech či jizvu od psa na ruce. NEPŘIDÁVEJTE ŽÁDNÉ DALŠÍ FOTKY!

10) O RODINĚ

Sem můžete vypsat všechny členy rodiny Vaší postavy, nejlépe ve větách. Vypište zde i příbuzné, kteří "neexistují" (to znamená, že nejsou na tomto RPG založeni, ale jsou součástí života Vaší postavy, můžete si je třeba později založit). Nepište, že Vaše postava má v rodině vítěze, pokud tomu tak opravdu není a podobné věci.

11) O POVAZE

Zde by se bylo dobré rozepsat, protože tohle vypovídá o osobnosti Vaší postavy. Můžete sem napsat, jak se chová, jak jí vnímají ostatní lidé, jestli je oblíbená nebo naopak, jak reaguje v různých situacích, její fobie a vlastně cokoliv, co Vám bude připadat důležité tam napsat. Třeba, že se ráda usmívá nebo miluje přírodu. Také se můžete zmínit o momentech, které jí změnily a jiné maličkosti. Tady máte možnost vdechnout své postavě charakter.

12) O SCHOPNOSTECH

Tady můžete vypsat jakoukoliv dovednost, jež Vaše postava ovládá. Měly by vypovídat o věku (čtyřleté dítě se nebude strefovat šípy do středu terče a osmdesátiletý stařík nebude lozit po stromech), kraji a povolání. Když to bude reálné, může umět s deseti různými zbraněmi. Také se můžete zmínit, že umí vařit nebo pěkně kreslit. Smíte napsat třeba i o to, co Vaše postava neumí. Bylo by také dobré vysvětlit, jak se třeba holka z šestého kraje naučila házet s noži. Také piště ve větách, nevypisujte pouze ty činnosti.

13) O ŽIVOTOPISU

Zde vypište všechno důležité, co se Vaší postavě stalo od narození. Máte zde prostor pro svou fantazii, můžete své postavě zničit život událostmi, které vymyslíte a naopak. Napište prostě všechno, co Vám připadat důležité, aby ostatní věděli. Když si nebudete vědět rady, omrkněte profily jiných postav, třeba Vám to pomůže. Při aktualizaci profilů můžete doplnit do životopisu různé události, které za dobu hraní postava zažila.

V délce profilu se meze nekladou, ale dobré je zvolit zlatý střed, protože z krátkého profilu nic moc nemáte a dlouhý se nechce nikomu číst.

Profily jsou hodnoceny SPARKS od 1 do 10. Záleží na délce a hlavně kvalitě.


REGISTROVAT SE

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ernestine Ernestine | E-mail | 31. prosince 2015 v 22:16 | Reagovat

Jméno mojí postavy:
Rachel Brooks
Pohlaví:
Žena
Kraj:
7
Věk: 26
Vzhled:
Rachel má tmavé hnědé vlasy společně s tmavými hnědými oči, pod hustým tmavým obočím. Má velmi hladkou pleť. Je vysoká 160cm. Nejraději nosí tmavé věci, aby jí to pasovalo k jejím vlasům a očím. Většinou nosí koženou bundu s šedým nevýrazným tričkem, normální modré rifle, a vysoké kozačky. Vlasy má pokaždé rozpuštěné.
Rodina:
Rachel měla bratra, který však umřel když se snažil vylézt na strom a sebrat nějaké plody. Naštěstí, má oba dva rodiče.
Povaha:
Rachel je tichý a nevýrazný člověk, proto nemá skoro žádné přátele. Většina ostatních lidí v jejím věku o ní říkají např. "Určitě nám něco skrývá, chová se divně" nebo "Je to určitě nějaká čarodějnice která neumí ani mluvit". Jenomže Rachel je to jedno. Většinu času stráví spíš na vrcholcích stromů. Na místech které ji připomínají smrt jejího bratra. Jediná věc, které se bojí víc než lidí co si o ní říkají škaredé věci je rámus. To myslím tak že když je okolo moc lidí a je hluk, dokázala by se Rachel zbláznit.

Schopnosti:
Rachel vyniká v šití šatů. Šije jednoduché trička, mikiny, nebo bundy a prodává je na hromadných trzích. Za ty peníze potom zakoupí jídlo. Kdyby ji teda vybrali do Hunger Games, moc by tam s šitím nevynikla, ale v šití je nějaké kouzlo.
Životopis:
Jak už bylo zmíněno, Rachel měla bratra. Ten umřel když scháněl plody ze stromů, když jim bylo 12. Rachel byla u toho, a proto si to dává stále za vinu. Její jediná dobrá kamarádka Kirsty (nemá tady profil, je to jenom osoba v jejím příběhu) říká, že to není její vina. a že to ví i on. Rachel se s tím každý den musí vyrovnávat.
Rachel je zamilovaná do jednoho kluka, který je velmi oblíbený. Jenomže proč by se zajímal o takovou holku? Vždyť je divná, s nikým se nebaví. Kéžby ale věděl, proč taková je. Kvůli bratrovi taková je. A taková už navždy zůstane.

2 Admin Team HGW Admin Team HGW | 1. ledna 2016 v 20:46 | Reagovat

[1]:
Ahoj,

registrácie sa odosielajú do tohoto formulára https://docs.google.com/forms/d/1MarGzLeTUB3x7PEXPH4aGrNjMyztkHhPPM-FqpHRxdQ/viewform

na ktorý odkaz nájdeš hore v texte , keď klikneš na "registrovat se".

Zároveň si dovoľujem Ťa upozorniť, že Tvoja registrácia má niekoľko chýb:
-neobsahuje odkaz na fotografiu
-nedodržiava reálie - postava z D7 skutočne nebude preborník v šití a zároveň, keď má 26 rokov, už nemôže byť vylosovaná do Hunger Games

Tip: pre vyššie bodové ohodnotenie odporúčame sa trochu rozpísať, Tvoja registrácia je skutočne krátka.

Poprosíme o zaslanie opravenej registrácie do formulára. Tešíme sa na Tvoju hru!

Za admin team HGW,
Nena

3 WaclawK WaclawK | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:00 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na hgw-hungergamesworld.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

4 Adéla Přerostová Adéla Přerostová | E-mail | 31. ledna 2017 v 5:34 | Reagovat

MILUJI THG!!

5 Lavinia Lavinia | 23. září 2017 v 17:38 | Reagovat

Ahoj.Funguje to tu?Za ako dľho mi príde odpoveď?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama