Alanis Acubalius

30. ledna 2016 v 8:00 | Nena
7
1 10
Jméno: Alanis Acubalius
Pohlaví: Žena
Věk: 25
Kraj: 2
Vzhled: Její vlasy "trpí" tak zvanou "špinavou" blond. V zimě jsou tmavší, v létě světlají. Jsou dlouhé, husté a pevné, většinou stažené v culíku, ulízaném pečlivě dozadu. Většinu času ráno tráví nad svým culíkem. Stejně jí na akademii ty vlasy pak padají z něj ven. Nejvýraznější jsou na ní její oči, které si nijak nezvýrazňuje líčidly. Jsou jednolitě světle zelené. Také má každé trochu jiný tvar. Její pleť působí trochu jakoby dýchala, což je ironie, protože je mastnější. Jako její vlasy. Její pleť je také bledá. Řasy má tmavé, řídké, dlouhé a rovné. Obočí tmavší, řídčí a tenčí. Má ostrou bradu a vystouplou čelist. Její postava je vhodná. Ňadra má veliká jen lehce nadprůměrně, boky má užší. A taky má veliká chodidla.
Rodina: Její matka se jmenuje Adamana, je jí čtyřicet let, tudíž měla Alanis jako velmi mladá. Dobře si rozumějí, Alanis ji neoslovuje mami, ani matko, ale Adamano. Vycházejí dobře. Jejímu otci je 56, je to svalnatý a trochu cholerický muž, jenž občas udělí Adamaně a Alanis ránu, ale jen, pokud si to zasliuží. V jádru je hodný. Má taky sourozence. Osmiletá dvojčata, Saru a Sarinu. Nenávidí je.
Povaha: Je to profík. Když jí neznáte, působí arogantně, ale jakmile se sblížíte, je to laškovnice. S oblibou hází jak veselé svůdnické pohledy na sympatické lidi, tak arogantní pohledy na nesympatické lidi. S lidmi bývá dost otevřená a přátelská. U všeho působí tak profesionálně, ale věci bere na lehkou váhu. Občas je skoro až laxní. Do věcí co má ráda a co jí baví se však hrne s plnou vervou.
Schopnosti: Už odmalička se vyučovala v boji na akademii. Jakožto její oblíbená zbraň, vrhací nůž, dala by se umístit jako ta, se kterou si celkově rozumí nejvíc. Též si docela rozumí s lukem a tyká s mečem. Zbytek jí nemá rád a ona nemá ráda zbytek. Je to příšerná kuchařka a malířka, za to senzační kutilka. Vezme do ruky kladivo a už to jede. Docela jí zajímá neurologie.

Životopis: Narodila se na přelomu srpna a července, v době, kdy dozrávaly žluté slívy. Jako malá byla velmi oblíbená. Byla vždy dominantní, veselá a obklopena přáteli. To se nezměnilo ani v dospívání. Často začala navštěvovat večírky. Stal se z ní dobrý bojovník. Momentálně si žije pěkně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama