Anastasia Loinson

6. února 2016 v 8:00 | Veja

FC: Mathilde Goehler

7

1 10

Jméno: Anastasia Loinson
Pohlaví: žena
Kraj: 3
Věk: 17 let
Rodina: Její matka Elisabeth Loison zemřela při požáru domu, tehdy bylo Anastasii 10 let. Otec Phill Loison ji má moc rád a je mu 48 let. Má dvě sestry, dvojčata, Linn a Meaisy kterým je 8 let a ona si opravdu přeje aby nebyli vylosovány do Hladových her. Má jednoho staršího bratra, Philla který se jmenuje po otci kterému je 21 let a pracuje ve firmě která vyrábí počítače. Potom má ještě tetu Catarinu Saimon které je 32 a je to sestra zesnulé matky. Její prarodiče jsou mrtví.
Povaha: Anastasia je velmi hodná a starostlivá. Má ráda své příbuzné a kamarády pro které by se mohla rozkrájet. S Hladovými hrami výrazně nesouhlasí,protože si myslí že jsou brutální. Když se jí něco nepovede docela ráda se s tím vytahuje ale, jinak je celkem fajn. Když někdo udělá něco špatného tak se dokáže celkem naštavat a seřvat ho, takže je trochu vznětlivá, což by se jí mohlo někdy vymstít.
Schopnosti: Jelikož žije ve třetím kraji, dokáže celkem dobře používat počítač. Jednou se dokázala dokonce nahackovat do bankovního účtu někoho v Kapitolu a nikdo nezjistil že to byla ona. Dokáže hodně dlouho běhat na dlouhé vzdálenosti, ale není moc rychlá. Umí zacházet s mečem a troch s kuší. Nemá ale moc zkušeností s rostlinami a zvířaty, protože neví co jí muže ublížit a co ne. Umí malinko ošetřit zranění s běžnými zásobami jako je obvaz nebo dezinfekce. Umí vyšplhat na strom, protože malá na ně strašně ráda lezla, ale má trochu strach z výšek, který ale s obtížemi překoná.
Životopis: Anastasia měla hezké dětství. Její otec vydělával ve firmě na výrobu počítačů, takžě její rodina měla celkem i dost peněz. Měli i dokonce svůj vlastní počítač. Ráda lezla na stromy a hrála si s bratrem na jejich dvorku. Potom se jí narodily dvě sestry. Ve škole měla hodně kamarádů a všichni ji měli rádi. Když jí bylo 10 let jejich dům začal kvůli závadě elektřiny hořet. Všichni z domu stihli utéct, kromě její matky. Ta uhořela. Největší oporou jí tehdy byli kamarádi ve škole a rodina. Od té doby funguje jako náhradní matka. Její otec odešel do důchodu a místo něj začal pracovat bratr. Jednou ve 14 se rozhodla pro něco šíleného. Nahackovala bankovní účet nějakého Kapitolana a ukradla z něj zhruba 100 dolarů. Nikdo neodhalil že to byla ona a ani jí nikdo nepodezíral, vždyť je to jenom 14letá holka. Tehdy se s tím svěřila jenom bratrovi a ten to otcovi odůvodnil jako že dostal v práci prémii. Vždycky radši na hry trénovala kdyby měla smůlu, ale doufala v to že ji do nich nikdy nevyberou. A doufá do dnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama