Andromeda Thrones

7. března 2016 v 8:00 | Evolet |  District 8
FC: Ellen Page

251

1 10
Jméno: Andromeda Thrones
Pohlaví: žena
Kraj: 8
Věk: 19
Vzhled: Andy je vzhledově zcela průměrný teenager 8. kraje. Hnědě vlasy, hnědé oči, pihatý obličej. Je poměrně štíhlá, hlavně proto, že v osmičce se jídlo na každém rohu zrovna nerozdává. Obvykle nosí legíny a obyčejné tričko a budnu, věci ve kterých s emůže vydat na rychlý úprk před mírotvorci.
Rodina: Andromeda vyrostla jako jedináček, bydlí se svými rodiči v malém bytě v šestém patře v klasickém oprískaném bytovém domě jak už je v osmičce zvykem. Od malička byla hlavně pouličním dítětem, protože rodiče na ní kvůli dvanáctihodinovým směnám neměli vůbec čas. Do své rodiny sama zahrnuje i Raye, kluka s kterým se zná od malička a rozumí si úplně ve všem.
Povaha: Andromeda je stejně složitá povaha, jako když se pokošíte vyhláskovat její dlouhé jméno, chvíli jakobyste mluvili s citlivou duší a chvíli se potáceli v hurikánu. Jeden rys se ale drží všech jejích tváří, má na vše svůj vlastní názor a je na něj hrdá. Nikdy se nebojí říct, co si myslí, i kdyby měla být zavřená v kapitolském vězení až do smrti, nikdy by svůj názor nepřehodntila, občas je u ní až na zvážení, jak daleko by měla zajít. V tomhle ji nikdo nedokáže odhadnout a vlastně ani ona sama sebe ne. Je dost cynická a spíš se v cizím utrpení vyžívá, než aby někoho litovala. Je zastáncem myšlenky, že každý se má umět postarat o sebe, což jí je v osmém kraji vemi dobře umožněno,tady jí opravdu nikdo žádnou pomoc vnucovat nebude.
Schopnosti: Pokud byste chtěli znát dovednosti, které by vám mohla předvést při soukromých výstupech před gamemakery, není jich moc, v osmém kraji je o zbraně velká nouze a jediné s čím s ekdy setkala byl zavírací nůž, který odkoupila od spolužáka pod rukou. Jako svou největší zbraň by určitě jmenovala svou hlvu, má velmi dobré analtické myšlení a celkově přehled ve všech možných oborech, ačkoliv na školu docela kašle, co by ji také ty kapitolské loutky mohli naučit o tomto světě. Možná by z ní byla jednou i dobrá hospodyně, ale to ona úplně v plánu nemá, Panem bude za jejího života buď osvobozen, nebo zemře v boji za pravdu.
Životopis: Andromeda se narodila dvěma dělníkům pracujícím, jak už to tak v osmičce bývá, v továrně na textil. Nikdy žádného sourozence neměla a rodiče byli stále v práci, takže vyrostla jako pouliční dítko v ulicích mezi paneláky. Tam se také setkala se svým nejlepším kamarádem Rayem, který je jako její bratr, od malička spolu neustále podnikali nějaká dobrodružství a průšvihy, od drobných nápisů na zdi se spolu dostali až k podzemnímu hnutí, kde jsou vyhlášení jako dobří a spolehliví překupníci zboží. Už několikrát unikla vězení a nejspíš i popravě jen tak tak, ale toho se nebojí, je odhodlána bojovat za svobodu v Panemu do posledního dechu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama