Zoey Aston

2. dubna 2016 v 8:00 | Veja
POŠLI JINOU FOTKU - OBSAZENÝ FC
Jméno: Zoey Aston - hráč: Tessa
FC: Marie Evgeropoulos
8
1 10

Jméno: Zoye Aston
Pohlaví: žena
Kraj: 1
Věk: 16
Vzhled: Zoey možná není zas tak sympatická. Ostře tvarovaný obličej a tenčí výrazné obočí jí dodává povýšený výraz, Takový, který si lidé vybaví, když někdo řekne profík. Ale vyzařuje z ní šarm, temperament a tajemno. To k ní dost lidí přitahuje. Dlouhé s černým nádechem většinou nechá volně padat podél jejího obličeje, což společně s jejíma příjemně nazelenalýma očima zmírňuje ostrost jejího obličeje a výrazu. Měří něco kolem 160 centimetrů, tudíž není ani nijak těžká a díky tomu je mnohem obratnější a nemá problém s rovnováhou a ladností těla.
Rodina: Zoey má dva bratry. Staršího a mladšího. Jednomu je 10 a druhému 20. Takže ona je aktuálně jediná, kdo má věk na Hry. To je vlastně i jediným důvodem toho, proč mají její rodiče děti. Chtěli totiž doma minimálně jednoho vítěze. Samozřejmě nikdy nepřiznali, že oni samotní totiž byli příliš zbabělí, aby se do nich dobrovolně přihlásili. Proto matka Zoey otěhotněla už v 15, takže hned jak mohla, jen aby společně s jejím otcem měli alespoň nějaký argument, kterým by mohli zamluvit svou nedobrovolnost, co se účasti v Hrách týče. Jsou to zbabělci. Minimálně podle Zoey. A ještě ke všemu vytěsnili existenci jejího nejstaršího bratra Dylana, potom, co se v osmnácti odmítl dobrovolně přihlásit do Her. Aby bylo jasno, šlo hlavně o vzdor rodičům. Teď je z něj mírotvorce a své rodiče zavrhl stejně, jako oni jeho.
Povaha:
Schopnosti: Je dost hrdá na své schopnosti získané na akademii, takže tu pochopitelně budou v první řadě. Nejobratnější je se sekerou, klidně i vrhací. Ale jinak zbraně na dálku nesnese. Kdyby se v aréně nějakým způsobem stalo, že by skončila s lukem a šípy, tak lidem spíš ty šípy bodá do krku ručně. Pokud by byly ze dřeva, tak by s velkou pravděpodobností zlomily, ale to je vedlejší. Zase by si ale vystačila i s jinými sečnými zbraněmi kromě sekery.. nůž, mačeta, meč, katana.. nemá s tím problém. Díky tomu, že pracuje s těmito zbraněmi, tak má silné ruce. Silnější než nohy. Například dlouho sprintovat už jí dělá problém, radši má běhy na dálku, kdy si může rozložit tempo podle sil. Každopádně nemá ráda ty hlupáky, kteří si myslí, že jediné, co v aréně potřebují, je schopnost někoho sejmout ve třech krocích. Proto si dala záležet na tom, aby poznala, jaké rostliny a plody může jíst a které ne a co dělat, když dojde k různým zraněním. Hůř je na tom s rozděláváním ohně. Ano, jde to bez problému, teda dokud má po ruce březovou kůru, která dobře chytá a je to s ní mnohem snadnější. Bez ní už je to složitější. Ale na co je totálně levá, jsou uzly. To po ní prostě nechtějte.. nikdy. Radím vám to dobře.
Životopis:Život Zoey i jejích bratrů by se dal shrnout dvěma slovy - vzdor rodičům. Hnusí se jí představa toho, je jakkoliv potěšit. Obzvlášť výhrou Her, z čeho má dost velké dilema, protože by sama chtěla vyhrát.. Vraťme se ale k věci - všechny její vzpomínky, která má z dětsví, jsou většinou plné křiku a pláče. Nejedná se o první roky jejího života, i když už tehdy se její rodiče chovali, jako kdyby nebyli rodičemi, ale vlastníky. Všechno ale doopravdy začalo, až když poprvé měla začít výcvik na akademii. Co si budeme povídat, nadšeným profíkem, který jen doufá v to, že skončí zavřený pod kupolí, kde bude nadšeně vraždit jiné děti, se nenarodíte. Proto byla tehdy dost zmatená a uplakaná, nikam nechtěla a nechápala, proč by se měla chystat na něco takového. To co se děje v Hrách se totiž dost vylučuje s lidskostí, to snad pozná i malé dítě. Tedy začali být rodiče opravdu zlý, A malá Zoey pochopitelně na akademii šla. První rok se s rodičemi dost prala, když měla jít, ale nakonec si zvykla. Hrozný teror a děs na ní ale při její první sklizni dolehl a plakala několik dní před dnem D. To, jak rodičům došli nervy a zmlátili jí si pamatuje živě do teď. Tou chvílí také spustili vývoj Zoey, kterou je dnes. Všechno, co dělá, by se jejím rodičům nelíbilo. Jim se totiž nelíbí nic, co je i jen trochu nezodpovědné atd. A Proto je život Zoey taky tak nespoutaný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama