Melissa Important

23. července 2016 v 8:00 | Evolet
https://media1.popsugar-assets.com/files/2013/10/30/873/n/1922153/b813d5d90ddc167f_shutterstock_158884934.preview.jpg
Jméno: Melissa Important - Hráč: Evolet

3524


Jméno: Melissa Important
Pohlaví: Žena
Kraj: Capitol
Věk: 36
Vzhled: Melissa vypadá pokaždé trochu jinak. Jednou má vlasy zářivě zelené, jednou modré a jendou zase blond, její sbírka paruk je asi stejně velká jako sbírka bot a oblečení a to je co říct. Kromě toho prodělává pravidelně mnoho platických operací, aby se udržela v takovém stavu v jakém je. Oblékaná chodí podle nejnovějších trendů Capitolu a žádnou novinku si nenechá ujít.
Rodina: Melissini rodiče Garry a Miranda jsou stále ještě na živu, ale příliš často se s nimi nevídá, obzvlášt kvůli práci, kdy musí cestovat po krajích, aby vybrala splátce do dalších her. Sourozence nikdy žádné neměla, za což je ráda, protože je strašně sobecká.
Povaha: Melissa je typická kapitolanka, která vyrostla v přepychu a bohatství. Je namyšlená a povýšená především nad všechny kraje, ale díky svému postavení i nad ostatní Kapitolany. Kromě toho je povrchní, nezajímají ji žádné složité životní otázky, chce jen spokojeně žít.
Schopnosti: Co si budeme povídat, Melissa není zrovna praktická ani genius, těch pár slov, co má říct každý rok na Sklizni už se za ty roky naučila a víc ke své práci nepotřebuje.
Životopis: Melissa se narodila za svobodného Panemu, naštěstí toto období netrvalo dlouho, k moci se opět dostal Kapitol a ona jako člověk z rodiny s kapitolskými kořeny se začala mít velmi dobře, mohla si dopřávat všeho luxusu. Za běžných podmínek by asi žádnou pořádnou školu nedodělala, ale její rodiče měli vždy dost dobrých kontaktů, a tak svou kariéru dotáhla až k escortovi, což je v Kapitolu považováno za velkou čest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama