SBOHEM

23. července 2016 v 20:00 | Evolet

Milý hráči, admine, návštěvníku,


dne 16.4.2012 bylo Adele Evolet Hawthorneovou založeno RPG Hunger games World, mezi hráči zkráceně zvané jen World. Nejprve se nacházelo na stránce hunger-games-world.blog.cz dokud nebylo 12.12.2014 neznámo kým smazáno. Záhada nebyla nikdy objasněna, jediné, co jistě víme je, že to nebyla náhoda a nebyla to chyba správy blog.cz. Přes všechny problémy se RPG ještě druhý den přesunulo na stávající adresu, kde fungovalo další téměř dva roky. Nyní, ať se sem dívá kdokoliv, je RPG uzavřeno. Proč?

Proč jsme zavřeli HG World?
Byly to úžasné 4 roky hraní, zlepšování, zážitků. I přes nelehká období se všichni admini snažili udělat hru co nejlepší. Všechno má ale mít svůj konec a ani RPG nemá být nekonečný seriál po vzoru ulice, který postupně ztrácí hodnotu. Stejně jako u mnoha jiných věcí je hodnota RPG skrytá v dočasnosti a 4 roky byly tak akorát. V nejlepším se má skončit, jaké vzpomínky bychom asi na RPG měli kdyby upadlo v zapomnění, protože by sem už nikdo nechodil? Takhle si všichni odnášíme zážitky a přátele na celý život.

Kdo tu vlastně hrál?
V roce 2012 se tu zformovala skupina hráčů mezi 14 a 16 lety z celé republiky. Postupně, jak šel čas jsme přibrali další hráče a nyní tu končímě jako skupina středoškoláků s pár mladšími výjimkami.

Co se tu všechno stalo?
Jak by řekl každý hráč, to by bylo vážně na dlouho. Můžeme to ale i shrnout v pár údajích.
  • RPG fungovalo 1559 dní, což jsou 4 roky 3 měsíce a 1 týden.
  • Na RPG bylo v součtu zaregistrováno 1016 postav.
  • Odehrálo se zde 21 ročníků hladových her.
  • Zavražděno bylo 20 vítězů z toho 12 v hrách vítězů, 3 popravou, 2 během revoluce, 1 útočníkem v davu, 1 v souboji vítězů. Resolve Seerwan vyhrál a stal se vítězem vítězů.
  • Za fungování RPG se zde naarodily 3 děti, jedno z nich mrtvé.
Keců bylo dost, teď ať to za mě řekne už někdo jinej:

Veja: "Pamatuju si, když jsem se odhodlala ke skajpování s ostatními, jak mě mile překvapilo, že naše hlavní adminka nezní jako satan, tak jsem se dokonce přestala i bát."

Elvira: "Nejvtipnější věc, kterou si vybavuju je, že o zabití jedné z nejdůležitějších vítězů rozhodla moje návrhářka. A ještě lepší na tom je, že jí zabila televizí. Zní to opravdu absurdně, ale přesně tohle se stalo. Takže nikdy neházejte televizi z okna, nevíte, kdo tam bude zrovna stát."

Markettie: "Nemůžu si pomoc, ale moje nejlepší historka je prostě stalkování Elizy :D A je to venku:) Hned, jak jsem ve skupině spatřila mezi členy jí, ta profilovka mi nedala spát. Říkala jsem si, že mi někoho sakra připomíná. Pak jsem prolezla strašně moc jejích fotek a ve škole jsem začala pečlivě pozorovat onu dívčinu, která vypadala přesně jako ona. Říkala jsem si, že to snad ani není možné. A pak jsem se odhodlala Elize položit otázku, na jakou chodí školu a tradá, záhada byla vyřešena! Takže náhoda jak kráva, nikdy bych totiž netušila, že při hrách můžu potkat někoho ze své vlastní školy!"

Eliza: "Vzpomínám na zavírání do vězení. Nejdřív šlo o naprosto tragicky vážnou událost, div že všem nedošly kapesníky. Nakonec se z toho stala naprosto yolo záležitost, kdy se ve vězení vystřídala většina klíčových postav a mučení byla taková zajímavá kratochvíle. Třeba když Adele pouštěla do Ebony proud (snad si to dobře pamatuju), tak mě napadlo víc vtipů o kuřeti na grilu než za celý dosavadní život."

Dne 20.7. se Evolet nakonec rozhodla, že bez RPG stejně žít nedokáže a založila další RPG do své série (zatím dvou RPG) další World a to na téma Game of thrones.

(Otevřeno)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 serve serve | Web | 16. listopadu 2016 v 21:58 | Reagovat

Velmi povedená hra

2 hry hry | Web | 16. listopadu 2016 v 21:59 | Reagovat

Hned bych si zahrál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama