Sebastian Ewart

23. července 2016 v 8:00 | Evolet
http://www.telegraph.co.uk/content/dam/film/Room/jacobtremblay1-xlarge.jpg
Jméno: Sebastian Ewart - hráč: Evolet
FC: Jacob Tremblay

10


Jméno: Sebastian Ewart
Pohlaví: muž
Kraj: Capitol
Věk: 8
Vzhled: Sebastian byl jako malé děťátko uplně blond, jak už to u malých dětí bývá, vlasy mu časem ztmavly do světle hnědé. Má šedé oči a vzrůstem mezi dětmi nijak nevičnívá, ani není příliš malý.
Rodina: Sebastian je synem prezidenta Panemu Austina Ewarta a jeho přítelkyně Marni Wallace, která zemřela před lety na leukemii. Vyrůstal tedy v prezidentském paláci pod dohledem svého otce a chůvy.
Povaha: Sebastian je zvláštní povaha, místo toho, aby se v něm smísila povaha cílevědomého otce a citlivé matky, vlastnosti se v něm spíše třískají. Občas by vyhladil všchny kraje a občas zase zachránil i ježka před přejetím autem, těžko říct, jak tato kombinace dopadne až bude starší. Stejně jako genetické předpoklady se na něm podepsala i smrt jeho matky v nízkém věku, do teď si v sobě nese prázdné místo, které po ní zůstalo, jelikož to byla hlavně ona, kdo se o něj staral a dával mu lásku.
Schopnosti: Na osmileté dítě je Sebastian velmi chytrý, ne ale nijak extrémě. Zajímá se o spoustu věcí a na přání svěho otce cvičí ve výcvikovém centru, zatím bez zbraní, aby si neublížil.

Životopis: Sebastian se narodil prezidentovi Panemu, což je samo o sobě výjimečná událost. První tři roky žil téměř jako normální dítě, jeho matka se o něj starala, jak jen mohla, chodil si hrát ven. Poté se jeho život obrátil na ruby. Marni vážně onemocněla a leukemie ji postupně začala vysávat veškerou energii, v té době byl často sám a nikdo si ho nešímal. Když Marni zemřela, nikdo nmu to ani pořádně nevysvětlil, postupně mu ale došlo, co všichni ti lidé v tmavém oblečení znamenali a že už jeho matka nikdy nepřijde. Kromě toho, že mu zemřela matka se od něj ve stejném období odvrátil i jeho otec, už s ním nebyl tak často a neustále zůstával v prezidentské pracovně do dlouhým večerních hodin. Vyrůstal tedy především pod dozorem chůvy, která mu však nikdy nedokázala nahradit, o co přišel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama