Kitiara Hart

1. července 2017 v 10:18 | Evolet
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/5b/d7/67/5bd7670f3a68a65a78608a193747900f.jpg
Jméno: Kitiara hart - Hráč: Tauriel

Jméno: Kitiara Hart
Pohlaví: žena
Kraj: 3
Věk: 15
Vzhled: Kitty rozhodně nevypadá jako stoprocentní dívka. Bude to zřejmě kvůli jejímu chlapeckému sestřihu a neexistujícími křivkami. Ale ne, že by se s tím snažila něco dělat, i když si jí občas spletou s klukem. Podle ní není důležité, jestli se člověk obléká a chová podle svého pohlaví. A tomu odpovídá i její šatník, skládající se většinou z jednoduchých triček, úzkých kalhot a mikin s kapucí. Boty nosí těžké kožené, což jí opět ubírá na ženskosti. Na druhou stranu je ale drobná a hubená. Měří něco málo přes sto šedesát centimetrů a je na pomezí podváhy. Ve tváři se jí to však moc neodráží, jelikož má pořád mírně buclaté tvářičky jako mimino. Má bledou a hladkou pleť, na které se sem tam vyskytuje nějaká ta piha. Rty má poměrně plné a její roztomilý nosík zdobí velké brýle, bez kterých by se svými třemi dioptriemi moc dobře neviděla. Její oči mají elegantní tvar a občas je ozdobí i linkami a řasenkou, ale to jen tehdy, když se k tomu dokope, což není moc často. Jsou oříškové barvy a vždy se v nich odráží náznak ne až tak dobrých myšlenek. Nenosí vůbec žádné doplňky, jen by jí to překáželo, a jedinou ozdobu na jejím těle dělá tetování na levé ruce. I přes její nevysoký věk už má potetovanou celou paži, ale to jen proto, že to dělal její kamarád.
Rodina: Rodina Hartových se skládá z Kitiary, jejího velkého brášky jménem Martin a jejich rodičů. Vyrůstala ve šťastném prostředí, láska ze strany rodičů a o šest let staršího bratra, ke kterému vždy vzhlížela. Její otec je vědec a vývojář zabezpečení a Martin momentálně studuje stejný obor. Její matka kdysi pracovala jako profesorka na vysoké, ale dnes je pouze žena v domácnosti.
Když Kitty vyrůstala, byla svědkem akademických úspěchů jejího bratra a to jí inspirovalo k tomu, také jednou dosáhnout tolika vědomostí a stát se úspěšnou. V dětství se jí otec hodně věnoval, ale je více a více zatížený prací, takže se teď s rodinou tak často nevídá. Její bratr už je mimo domov, takže pravidelně komunikuje pouze s matkou. Ale samotné jí to nějak nevadí, v dětství se jí otec hodně věnoval a učil ji, ale teď už to zvládá sama.
Povaha: Kitty je od přírody chytrá a bystrá dívka. Učí se rychle a dokáže složité věci vyřešit mrknutím oka. Také umí číst v lidech, což je jen vedlejší efekt její bystrosti. Celkově ale lidskou společnost moc nevyhledává. Je to kvůli tomu, že sama je takový nerd a najít někoho, kdo by jí rozuměl, je poměrně těžké. Pokud se však s někým skamarádí a s dotyčným spolu dobře vychází, tak je přátelství s ní pevné. Velmi ráda se směje a vtipkuje a ke všemu má trefný komentář. Její humor je převážně sarkastický, ale i přes její vzhled malého dítěte, má velmi ráda černý humor. Navzdory tomuto je milý člověk, i když s trochu ostrým jazykem a občasnými vedlejšími úmysly. Nikdo nedokáže odhadnout, co má právě za lubem a v jejím výrazu se díky tomu značí známky škodolibosti. I přes tohle všechno se někdy může zdát stydlivá, ale ono to je jen tím, že její sociální schopnosti nejsou na vysoké úrovni, když pořád sedí zahrabaná v knihách nebo práci. Je velmi pracovitá a cílevědomá. Ví, co chce a za každou cenu si za tím půjde. Když už je o tom řeč, je také tvrdohlavá, což se mnohdy projevuje jako nevýhoda. Jo a nutno zmínit, že často je také dost drzá. Na první pohled se to nemůže zdát, ale má jen malé zábrany mezi mozkem a pusou. Dokáže se nadchnout ze spousty maličkostí z oblasti jejích zájmů. Potěšit ji dokáže pouhý počítačový čip, a když jí výjimečně otec vezme do práce a ona může vidět všechnu tu technologii, doslova září jako sluníčko a všude poskakuje. Nicméně je to takový všeználek a vždy vše vysvětlí způsobem, kterému by normální člověk nerozuměl. Ještě štěstí, že se narodila do trojky a lidi jí zde více méně rozumí.
Schopnosti: Co se po teoretické stránce týče, má znalostí až nad hlavou. Opravdu. Jelikož už odmala hodně četla, zná snad všechno, co se do života hodí. Ať už jde o rozpoznávání rostlin, zvířecích stop nebo počítačových čipů, zná vše. I o zbraních má všelijaké znalosti. No v téhle oblasti ale s praxí zaostává. Nikdy nic podobného v ruce nedržela, a i když dopodrobna zná techniku boje s mečem či střelby lukem, praktické zkušenosti má nulové. Nicméně velmi rychle se učí, jak teorii, tak i praxi. Takže kdybyste jí do rukou dali nějakou tu zbraň, tak vám zaprvé řekne (spíš si pro sebe začne mumlat) veškeré své znalosti o té věci a pravděpodobně i historii. A zadruhé po pár zkušebních neúspěších bude schopna celkem slušně se zbraní zacházet. Bohužel je ale poměrně drobná, takže její fyzické zdatnosti nejsou nijak vynikající. Není však ve špatné kondici a snad nějakou tu výdrž má a mnohdy je trošku hyperaktivní. Nicméně se nerada vzdává a jde si za svým, takže to jí také popohání kupředu. V týmu se jí pracuje dobře. Ona není úplně vůdčí typ, takže je radši, když rozhodování za ni udělá někdo jiný a ona se může zaměřit na to, být stratégem a hlavičkou týmu. Avšak když se jí něco vyloženě nelíbí, dokáže si prosadit svou, protože je velmi tvrdohlavý člověk.
No a teď k věcem, co jí opravdu jdou. A to jsou počítače a technologie. Sama už nějaká ta elektronická zařízení sestrojila. Miluje přehrabovat se v mikročipech a dalších součástkách. Poté jí také jde hackování. Pravděpodobně by dokázala hacknout i zabezpečení kapitolu, ale má rozum, takže to nikdy nezkoušela. Dalo by se říct, že v téhle oblasti počítačů a programování je takový malý génius. I přes to, že je holka (i když ona pohlaví nikdy moc neřešila), se nadchne pokaždé, když si může pohrát s nějakou elektronikou.
Životopis: Narodila se jako druhé dítě do poměrně běžné rodiny žijící ve třetím kraji. Rozdíl byl ten, že všichni členové této rodinky jsou velmi chytří a ona to po nich zdědila. Matka do jejího narození vyučovala na vysoké škole, ale po několika letech strávených staráním se o děti usoudila, že už by nebyla schopná vrátit se do práce. Vzhledem k dobrému platu Kitiařiného otce to nebylo ani třeba, a tak zůstala ženou v domácnosti. Kittin otec už odjakživa pracuje pro Kapitol a vyvíjí nové zabezpečovací programy. Její bratr Martin momentálně studuje, aby mohl pokračovat ve šlépějích jejich otce. Kitty oba dva bere za svůj vzor, i když ona je spíše na technickou část věci a sestrojování různých elektronických věciček. Také je trošku odvázanější typ člověka a místo vytváření zabezpečení se velmi ráda někam probourává. Nicméně vždy měla ráda studování čehokoliv. Zvláště vyniká v matematice a fyzice. Ve škole byla nadprůměrným žákem mezi nadprůměrnými dětmi a tak jí v první třídě posunuli o ročník výš a to stejné se stalo v sedmé třídě, kdy jí přeřadili také o rok nahoru. Takže je o dva roky mladší než všichni její spolužáci. Ne, že by jí to vadilo. Není moc sociální typ, takže má jen velmi omezenou skupinku přátel. Navíc nemá moc příležitostí s nimi trávit volný čas, když je furt zalezlá a věnuje se vzdělávání nebo počítačům. Nicméně jejím nejlepším kamarádem ze třídy je takový nejistý depresivně vypadající kluk jménem Chris, který naopak od ní moc do třetího kraje nezapadá. Je spíše esteticky založeným člověkem a jeden by ani neřekl, že ti dva se mají o čem bavit. Ale nějak si sedli (doslova, učitelka Kitty posadila k němu, když jí posunuli o rok výše) a jsou nejlepšími kamarády. Od něj také má své tetování, protože to je věc, kterou se Chris chce zabývat. V tomto kraji to je pro něj jedna z mála možností jak se uplatnit. Chris je ještě větší antisociál než ona. Kitty má ještě dva dobré kamarády a nějak donutila Chrise, aby se s nimi taky bavil. Jeden se jmenuje Charlie a dobře si s Kitiarou rozumí, protože oba se zaměřují na podobnou profesi. Druhý je Louis a podle ní to je celkem idiot. Nicméně je s ním legrace a také je to člověk, co rád vyslechne trable ostatních. Všechny je má velmi ráda a i když s nimi netráví tolik času, nikdo jí to nemá za zlé. Kitiara miluje svůj kraj a opravdu se těší, až bude mít možnost se uplatnit v oboru, který ji baví. Doteď již vyhrála několik vědomostních a konstruktivních soutěží, takže má vyšlápnuto na dobrou kariéru. Hry nikdy nebrala na velkou váhu, nějak ani nepočítá, že by ze všech mohli vybrat ji. Ale díky její úchylce na vědomosti vždy sledovala aspoň boje v hrách, aby si dělala poznámky a něco se přiučila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama