Sanna Butler

1. července 2017 v 10:57 | Evolet
https://vignette3.wikia.nocookie.net/13reasonswhy/images/6/69/Kathrine_Langford.jpg/revision/latest?cb=20170404113221
Jméno: Sanna Butler - Hráč: Elvira
Jméno: Sanna Butler
Pohlaví: žena
Kraj: 9
Věk: 16
Vzhled: Sanna je jemná nevýrazná dívka. Svým vzhledem nijak nevyčnívá, což je ve velkém kontrastu s její povahou. Má hnědé vlnité vlasy do pasu, jako každá druhá dívka v devítce. Její souměrný obličej zdobí velké světle modré oči. Je spíše malá, má jen něco okolo 160 cm. Nikoho nepřekvapí, že je velmi hubená, jelikož se jí ve sloji moc jídla nedostává
Rodina:Většina lidí z chudých krajů se drží zpátky a moc se neprojevují, to se o Sanně říct nedá. Není to nějaký vůdce či rebel, to opravdu ne, ale když se jí něco nelíbí, řekne to a neohlíží se na to, jestli to bude mít nějaké vážné následky. Snad je to jejím věkem, ale taková byla vždy. Ale není jen drzá, na svou rodinu a kamarády je velmi milá a dokáže být skvělá, jen je někdy opravdu na zabití. V rozporu s její prostořekostí stojí její uzavřenost, sice se nebojí lidem nadávat a říkat, co má na srdci, ale o sobě s nikým kromě Tonyho nemluví.
Povaha: Většina lidí z chudých krajů se drží zpátky a moc se neprojevují, to se o Sanně říct nedá. Není to nějaký vůdce či rebel, to opravdu ne, ale když se jí něco nelíbí, řekne to a neohlíží se na to, jestli to bude mít nějaké vážné následky. Snad je to jejím věkem, ale taková byla vždy. Ale není jen drzá, na svou rodinu a kamarády je velmi milá a dokáže být skvělá, jen je někdy opravdu na zabití. V rozporu s její prostořekostí stojí její uzavřenost, sice se nebojí lidem nadávat a říkat, co má na srdci, ale o sobě s nikým kromě Tonyho nemluví.
Schopnosti: Sanna se nikdy nedostávalo nějakému speciálnímu výcviku jako mají děti v prvních dvou krajích. Zbraň držela jen jednou v životě, při revoluci měli zbraně všichni, jen ji nikdy nepoužila, ale otec trval na tom, že ji bude mít u sebe, kdyby se něco stalo. Sanna umí jen základní věci, jako je vařit, šít a zvládne i nějaké ty drobné opravy. Při práci na poli se naučila velké výdrži, ale kdy má držet jazyk za zuby se nikdy nenaučila. Díky své postavě je také velmi mrštná a rychlá, když se snaží, moc lidí si jí nevšimne, protože snadno zapadne.

Životopis: Sanna se narodila jako druhé dítě do chudé části devátého kraje. Sice neměli moc peněz a jídla, ale se sousedy si hodně pomáhali, už kvůli tomu, že její otec byl opilec a všechny peníze utrácel na černém trhu za levný alkohol, ani nechce vědět, co pil. Doma jí dělal otce spíše její o dva roky starší bratr Tony, který je ten nejlepší sourozenec jakého si mohla kdy přát. Když Sanna měla být poprvé zapsaná do Hladových her, deka her, vše se zvrhlo a do arény šli vítězové. Když vypukla vzpoura a vše se dalo do pohybu, nevěděla, jak se zachovat. Lidé v krajích přestávali pracovat, mírotvorci se vše snažili držet v klidu, ale lidé byli ochotní zemřít pro svobodu. I Sanna se kvůli své prostořekosti často dostávala do problémů, ale to už dříve, takže to nebylo nic, na co by nebyla zvyklá. Jednoho dne se přiřítil domů otec, ani nevěděla, jestli je opilí, nebo to myslí zcela vážné, ale dal ji do rukou zbraň, prý na obranu, poté se sbalil s další zbraní a se slovy "Jdu bojovat za svobodu" odešel. Sanna si ale myslí, že pouze využil situace a utekl z chudoby za lepším životem. Pravý důvod ale neví, ani neví, kam šel, možná žije v Kapitolu, možná v nějakém kraji, možná se má hůř, možná lépe, ale pravděpodobně ho někde chytli mírotvorci a zabili. Je kruté to přiznat, ale podle Sanny jim bude bez něj lépe, nikdo nebude utrácet peníze za alkohol a matka se za něj nebude muset stydět navíc Tony je mnohem lepší otec než kdy byl on. Když Kapitol porazil kraje a vyvraždil všechny vítěze kromě jednoho, miláčka Kapitolu, v kraji šla úroveň ještě níže. Všichni musejí tvrdě pracovat a ona a její sourozenci si musí brát lístečky navíc, jinak by neměli šanci se uživit. Kapitol byl sice ze začátku zranitelný, ale nyní už má plnou sílu zpět a tudíž zvýšili ostrahu. Sanna měla s mírotvorci už mnohokrát drobných potyček, ale většinou ji nechali jít bez postihu, ale nyní už to tak jednoduché není a dokonce ji i jednou zbičovali, za což ji Tony s matkou hodně nadávali. Jelikož si Kapitol dával čas na "zotavení" úspěšně se tím vyhnula několika Her, ale nyní jsou zpět a ona má více než dost lístečků a tudíž to pro ni nevypadá moc dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama