Benjamin Waters

27. srpna 2017 v 11:46 | Evolet
hráč: Sirek - Jméno: Benjamin Waters

Jméno: Benjamin Waters
Pohlaví: muž
Kraj: 2
Věk: 17
Vzhled: Benjamin je ten typ člověka, kterého z dálky dokážete rozeznat jen jako velmi nevýraznou šmouhu na obzoru. Nebyla mu nadělena žádná oslnivá výška, a ačkoliv miluje jídlo, je neustále hubený, ať dělá cokoliv. Takže jde o naprostý opak člověka, kterého označíte "chlap jak hora." Takže... Benjamin, chlap jak propast? Svalů na něm člověk moc nenajde, a to i přes očividně vřelý vztah ke sportu a pohybu. No jo, co mu matka příroda nenadělila u těchto aspektů, nadělila toho požehnaně jinde. Třeba u očí. Ty jsou v takové ideální vzdálenosti od vždy pečlivě zastřižených černých vlasů, naprosto symetrické, a jejich uhrančivé modrošedé barvě podlehne kdejaká dívka z kraje. Úsměv jeho tenkých rtů je podle některých až dokonalý - ale ne nijak robotický, dokonalý je právě kvůli jeho mírnému pokřivení, což jej činí výjimečným a zapamatovatelným. Jeho péče o sebe je velmi očividná, takže mimo bezchybnou pleť ho lze pokaždé vidět i s dokonalým opálením.
Rodina: Celý život, už od samého narození, žije ve velmi dobře zajištěné rodině, a jakožto jedináček využívá luxusu velmi rád a velmi často. Jeho otec, Charles, spolupracuje s velitelstvím mírotvůrců, a víceméně jde většina rodinného jmění právě z jeho tučného platu. Joanie, Benjaminova matka, ochrnula při ošklivém úrazu ve výcvikovém středisku, kde pracovala jako trenérka, před několika lety. Nyní ji je možné občas vidět právě tam, kde dělá nepravidelně konzultantku, nebo doma, kde si přivydělává svým hobby jako švadlena.
Povaha: Frajírek. Tak ho označují někteří, dle jeho slov závistiví, lidé, když ho poprvé uvidí. Mají pravdu? No, velmi dbá o svůj vzhled, vždycky vypadá perfektně, což je kvůli jeho egocentričnosti. Na problémy druhých moc nehledí, soustředí se jen na sebe a má problém s vyslechnutím ostatních, aniž by do konverzace přinesl sebe. Může být ale vděčný svému osobnímu kouzlu, díky kterému si snadno získá oblibu u druhých. Pokud by ho ostatní zavrhovali, těžko by se s tím srovnával, protože to je pořádný extrovert, co miluje společnost a mezi lidmi je ve svém živlu. Rád mluví o sobě, a s oblibou zveličuje vyprávěné události. Jo, společnost ho nabíjí energií - když je dlouho sám, nejenže je vyšťavený, jako by právě uběhl maraton, zároveň se ale nudí, vyzařuje velmi negativní atmosféru a je extrémně protivný. Není příliš vznětlivé povahy, ale trpí častými a prudkými změnami nálad, proto věc, která s ním normálně nehne, dokáže jindy zapříčinit jeho vybuchnutí. A to... si člověk nepřeje zažít. Nerad se ocitá ve vedoucí pozici, raději zůstává v ústraní a tahá za nitky, využívaje lídra. Je dost vypočítavý a nikdo si nemůže být jistý tím, zda mu věřit. Nikdo, nikdy.
Schopnosti: Vzhledem k jeho nedostatku svalové hmoty a velmi malé síle si moc nerozumí s těžkými zbraněmi na blízko. Trénink s mečem, kladivem, a podobnými zbraněmi při výcviku rychle přeskakuje, jelikož toto náčiní skoro ani neuzvedne. Svůj talent objevil rychle - zbraně na dálku. Perfektně se ohání s lukem, s ním si je jistý v kramflecích, i sami trenéři na něj pějí chvalné ódy (nebo tak to aspoň popisuje Benjamin). Téměř stejně dobře umí zacházet i s kuší - když si má ale vybrat mezi ní a lukem, bere luk, z nějž je pro něj střelba o něco zajímavější a pro něj vyzývavější. Do třetice se ještě umí ohánět s dýkami - ty mají nejen ideální velikost, ale je si vědom toho, že se dají snadno schovat. Zvládá jak házení, tak i boj s dýkou zblízka, a to poměrně obstojně.

Životopis: Byl podzim, říjen, deštivo a hnusně, když se Benjamin narodil. Jeho první slovo nebylo máma, ani táta, nýbrž "já." A možná to zformovalo jeho osobnost. Přispěl i fakt, že vždycky dostal to, co chtěl. Už jako malý si ani dupnout nemusel, stačilo říct, a on to dostal. Otec na něj neměl čas, stejně tak do jeho deseti let i jeho matka. Benjamin si tak dělal co se mu zlíbilo, a nikdy v životě nebyl za nic potrestán. Prošlo mu prostě všechno. A překvapivě si to dokázal uvědomit, všiml si, jaký má luxus oproti ostatním. A tak tohoto procházení začal využívat. Ačkoliv totiž nevynikal ve škole znalostmi, měl skvělé známky, protože... svou vypočítavost dokázal jednoduše vylepšit na takovou úroveň, že z něj i učitelé měli respekt. A pořádný. No, životem si tak nějak proplouval bez větší námahy až do jeho deseti let, kdy matka po úraze skončila na vozíku. Od té doby je doma a přibližně po roce prozřela a spatřila, jaký Benjamin vlastně je. A ačkoliv se ho od té doby snaží nějak umírnit, efekt to nemá. A tak stále proplouvá životem, stále se mu dostane toho, co chce, a stále jenom trénuje do případných her.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama