Natalia Moore

27. srpna 2017 v 11:52 | Evolet
POŠLI NOVOU FOTKU
hráč: lessien - Jméno: Natalia Moore

Jméno: Natalia Moore
Pohlaví: žena
Kraj: 1
Věk: 17
Rodina: Natalia je jedináček. Tenhle fakt se na ní jednoznačně podepisuje. Jméno Moore je v kraji velmi známé, už díky jejímu otci Robertovi, který již od útlého věku podnikal. Když si vzal Nataliinu matku Jenice, zpečetil tak výborný osud své dcery, jelikož oba její rodiče byli váženými obyvateli Panemu. Ovšem i přes velikost jejího jména, Natalia nikdy netoužila po ničem jiném, než mít stále víc.
Povaha: Jako velké procento lidí v jejím kraji má i Natalia nos nahoru, opravdu pořádně. Svým okolím pohrdá a jediné, co si dokáže připustit je fakt, že ona je nejhezčí, nejchytřejší a prostě každým coulem dokonalá. Že nikdy nepoznala chudobu a hlad je na ní na první pohled vidět. Koná vždy tak, aby ze situace vyšla nejlépe ona. Nedokázala by si představit, že by byl kdokoliv lepší než ona, což ji nutí ke snaživosti. Na akademii si našla pár přátel, jenže bůh ví, jak moc vážné to s jejich vztahy je. Jako další vlastnost je totiž umění přetvařování, které opravdu Natalia zvládá na výbornou. Od otce se naučila různé strategické manévry, které ji úspěšně posouvají na žebříčku důležitosti směrem nahoru.
Schopnosti: Natalia nikdy nepotřebovala umět vařit, uklízet nebo třeba zahradničit. V její rodině na to měli vždy lidi, proto z praktických věcí moc neumí. Co se týče boje, je na tom mnohem líp. Kromě akademie, která ji dokonale naučila boji na blízko nebo zacházení s mečem, díky večerům stráveným nad knihami a učebnicemi se naučila poznávat rostliny a vytvářet pasti. Její otec následně zdokonalil její fyzickou stránku, tedy vytrvalostní běh a sprint, šplh a plavání.

Životopis: Byla polovina krásného letního dne, když se v rodině Moorů narodila malá dívenka. Už od začátku jejího života se k ní přistupovalo jako k největší celebritě nebo dokonce královně. Tento fakt si tedy dokonale pohrál s povahou malé Natalie. V náruči blahobytu vyrůstala do krásy. Otec ji donutil nastoupit na akademii, protože jediné, po čem toužil, byla sláva, kterou by jeho dcera přinesla domů jako vítěz her. Natalia nejprve odmlouvala, ovšem nakonec se nechala přemluvit a tato akademie jí přirostla k srdci. Vycvičila z ní úplného zabijáka a to také pomohlo jejímu sebevědomí k vzestupu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama